57155 Vägglampa, metall, ''Kalle Anka'', OLUK, Danmark 1950/60-tal.

- Skick:Bruksskick. Saknar originalskärm.
- Storlek:Höjd: 27 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |