61179 Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.

- Skick:Bruksskick. Rost förekommer. Skador i 2 rutor. Saknas 6 rutor.
- Storlek:95x60 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |