61465 Assietter, 11 st, porslin, Gefle.

Assietter, 11 st, porslin, Gefle.
  • Assietter, 11 st, porslin, Gefle.

  • Skick:Bruksskick. Repor. 2 assietter med skador undersida, se sista bilden.
  • Storlek:Diameter: 18,5 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK