44442 Burkar och tekanna, 5 delar, plåt/koppar, bl.a Leksand Smedjan.

- Skick:Bruksskick. Repor och färbortfall förekommer på plåtburkar.
- Storlek:Längst: 20 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |