54671 Lodregulator, trä, Gustav Becker, 1900-talets början.

Med nyckel.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.
- Skick:Bruksskick. Fästen till ena lodet är löst.
- Storlek:Höjd ca 125 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |