55921 Serveringsfat, form och ostkupa, porslin, Gantofta och Upsala-Ekeby Gefle.

- Skick:Smärre bruksskick. Litet nagg på handtag av lock till ostkupa. Repor förekommer.
- Storlek:Längst: 42 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |