61089 Skålar m.m, 16 delar, glas, bl.a Orrefors.

- Skick:Bruksskick. Repor och mindre nagg förekommer.
- Storlek:Högst: 40 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |