61208 Glas, 4+3 st, Nachtmann, Bavaria.

Glas, 4+3 st, Nachtmann,  Bavaria.
  • Glas, 4+3 st, Nachtmann,  Bavaria.

  • Skick:Bruksskick. Nagg på kanten av ett glas.
  • Storlek:Högst: 22 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK