61456 Ytterfoder, par, keramik, Italien, bl.a Bassano.

- Skick:Bruksskick. Slitage. Flera nagg.
- Storlek:Diameter: 18-20 cm. Höjd: 14-16 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |