61828 Matservisdelar, 11 delar, plast, Marimekko, Zak! Designs.

Matservisdelar, 11 delar, plast, Marimekko, Zak! Designs.
  • Matservisdelar, 11 delar, plast, Marimekko, Zak! Designs.

  • Skick:Bruksskick. Nagg på ett fyrkantigt fat. Repor förekommer.
  • Storlek:Störst diam: 38 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK