SV
Senast sålt

59898
Bijouterier, ett parti.
Slutpris400 SEK

59582
Bröllopskimono, siden, broderad dekor, Japan, 1900-talets senare hälft.
Slutpris1 100 SEK

60109
Matta, Hamadan, handknuten, ull.
Slutpris900 SEK

59764
Emily Eyres, tillskriven, olja på duk, signerad E. Eyres.
Slutpris550 SEK
Värdering2 000 SEK

60659
Rullator, metall/plast, Trust Care.
Slutpris150 SEK

60658
Trampbilar, 2 st, metall/plast.
Slutpris100 SEK

60657
Skottkärra, metall/plast, AB P.J Håkanssons Mek. Verkstad.
Slutpris250 SEK

60656
Gräsklippare m.m, ett parti, bl.a Bosch.
Slutpris225 SEK

60654
Golvlampa, metall/plast, IKEA.
Slutpris125 SEK

60655
Tamburmajor, trä.
Slutpris250 SEK

60653
Luftkylare på hjul, plast, Klarstein Air Cooler.
Slutpris150 SEK

60652
Bordslampa, glas, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Slutpris200 SEK

60650
Kuddar, ett parti.
Slutpris225 SEK

60648
Koffertar, 3 st, trä/metall/skinn.
Slutpris750 SEK

60649
Kamera, Konica FC-1, med blixt och väska.
Slutpris175 SEK

60647
Ljuskrona, 5 ljuspunkter, metall/glas, barockstil, 1900-tal.
Slutpris100 SEK

60646
Klocka för vägghängning, gjutjärn.
Slutpris1 800 SEK

60644
Duk och stenbordsduk.
Slutpris150 SEK

60643
Bordsdekorationer, 2 st, metall.
Slutpris300 SEK

60642
Bordsdekorationer, 3 st, trä/metall.
Slutpris125 SEK

60641
Anna Ehrner och Monica Backström, Vaser, 2 st, glas, Kosta Boda, bl.a ''Atoll''.
Slutpris225 SEK

60640
Smart-TV, Samsung UE40J5205AK, med väggfäste.
Slutpris450 SEK

60639
Geod och ljuslykta, agat/saltsten.
Slutpris250 SEK

60638
Keramik, ett parti.
Slutpris600 SEK

60637
Vaser, 4 st, keramik, bl.a Rörstrand.
Slutpris100 SEK

60636
Skålar, 2 st, pil/kastanj, Söwe-Konst, Sövestad.
Slutpris200 SEK

60635
Hylla på hjul, trä.
Slutpris100 SEK

60633
Jordglob med belysning, Räth Politiska Jordglob, 1974.
Slutpris350 SEK

60634
Burk med lock, poppel, Söwe-Konst Sövestad.
Slutpris125 SEK

60632
Figurin, glas, Murano, Italien.
Slutpris250 SEK

60631
Bertil Vallien, vas, glas, Artist Collection, Kosta Boda.
Slutpris300 SEK

60630
Josef Ekberg, vas, stengods, ''Sgrafitto'', signerad, Gustavsberg, 1917.
Slutpris400 SEK

60629
Verktyg m.m, ett parti, bl.a Osatu.
Slutpris300 SEK

60628
Stekgryta, gjutjärn, 6,3 L, Le Creuset, Frankrike.
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 500 SEK

60627
Dammsugare, Nilfisk GD 930SP, samt dammsugarpåsar.
Slutpris650 SEK

60626
Göran Gidenstam, ''Blasieholmskajen'', litografi nr 113/250, signerad.
Slutpris350 SEK

60625
Högtryckstvätt, Kärcher 520 M.
Slutpris250 SEK

60624
Evert Taube, litografi nr 64/195, signerad, 1972.
Slutpris500 SEK

60623
Stegfot, metall/plast, Scando.
Slutpris175 SEK

60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Slutpris175 SEK

60620
Kompressor, ABAC Pole Position LT 24.
Slutpris500 SEK

60621
Servisdelar, 6 st, porslin, Måsen, Bing & Gröndahl.
Slutpris300 SEK

60619
Tryck och akvarell, oidentifierad konstnär för akvarell signerad M. Borg, Tryck signerad i trycket Boberg, numrerad 8/50.
Slutpris100 SEK

60618
Bestickservis, 36 delar, rostfritt stål.
Slutpris250 SEK

60617
Bord med iläggsskiva, skrapad furu.
Slutpris500 SEK

60616
Matbord med påhängsskiva, ek.
Slutpris150 SEK

60615
Skålar, ljuslyktor, m.m, 11 delar, glas, bl.a Orrefors.
Slutpris450 SEK

60614
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
Slutpris100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


