Halsband, armband, örhängen, 4 delar, bl.a bärnsten.
59625
Slutpris500 SEK
Kopparföremål, 3 delar.
59624
Kopparföremål, 3 delar.
Slutpris400 SEK
Armbandsur, dam, Omega Constellation.
59620
Slutpris5 600 SEK
Fickur, 4 st, varav 3 st silver.
59623
Slutpris1 000 SEK
Piedestaler, 2 st, keramik, 1900-tal.
59621
Slutpris500 SEK
iPod Nano med hörlurar, Apple.
59614
Slutpris300 SEK
Ulrica Hydman Vallien, skål och fat, glas, ''Hearts'', Kosta Boda, monogramsignerade.
59618
Slutpris175 SEK
Ytterfoder, majolika, Mintons, England.
59617
Slutpris150 SEK
Skålar, 4 st, keramik, allmoge.
59616
Slutpris250 SEK
Käppar, 3 st, 2 st med silverhandtag.
59615
Slutpris400 SEK
Dräktsmycke, metall, 1800/1900-tal.
59613
Slutpris1 700 SEK
Armband, silver.
59612
Armband, silver.
Slutpris950 SEK
Cykel, Nishiki Timbuk, 26 tum, 21 växlar.
59611
Slutpris200 SEK
Kikare, skinn/mässing, Colomont Fab Paris.
59610
Slutpris175 SEK
Anni Kertesz, skulptur, ''Ärtan'', keramik, monogramsignerad.
59609
Slutpris250 SEK
Gräsklippare, batteridriven, 2x18V, Gardena.
59607
Slutpris400 SEK
Fabian Lundqvist, litografi, signerad, 1961.
59606
Slutpris225 SEK
GUCCI, pumps, stl 36½.
58800
GUCCI, pumps, stl 36½.
Slutpris450 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Åke Pettersson-Nåw, ''Vårdag'', litografi nr 134/310, signerad.
59604
Slutpris100 SEK
Eduard Dressler, kavaj, storlek 54, ull.
59603
Slutpris300 SEK
Göran Hahne, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
59602
Slutpris125 SEK
Vas, fat m.m, ett parti, brons, Ystad-Brons.
59601
Slutpris850 SEK
Vinylskivor, 42 st, 1980/90-tal, bl. a Prince, Billy Idol och Tina Turner.
59600
Slutpris550 SEK
Munspel, 3 st, M. Hohner.
59599
Munspel, 3 st, M. Hohner.
Slutpris175 SEK
Trädgårdsgrupp, trä, hopfällbara stolar, KWA.
59597
Slutpris100 SEK
Rakknivar, 3 st, bl.a C.V. Heljestrand.
59598
Slutpris125 SEK
Trädgårdsbänk, trä/metall.
59596
Trädgårdsbänk, trä/metall.
Slutpris550 SEK
Vinylskivor, 42 st, heavy Metal, bl. a Slayer, Dio och Metallica.
59594
Slutpris5 400 SEK
Pianolampor, 2 st, ställbara, gulmetall.
59595
Slutpris100 SEK
Trädgårdsgrupp, 3 delar, metall, hopfällbar.
59593
Slutpris300 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, osignerade.
59592
Slutpris175 SEK
Ulf Stålhane, gicléetryck, 5 st, signerade, daterade 2013-15.
59591
Slutpris100 SEK
Diorama, 2 st, olika material, samtida.
59590
Slutpris225 SEK
Hasse Karlsson, akvarell, signerad, daterad 2022.
59589
Slutpris900 SEK
Pendellampor, ett par, glas/metall, Frandsen, Danmark.
59587
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Bonbonjär och skål med sked, tenn, Munka, 1900-tal.
59588
Slutpris200 SEK
Resegrammofon, Lenco.
59586
Resegrammofon, Lenco.
Slutpris150 SEK
Ljuskedja, "Olivkedja", Philips.
59585
Slutpris200 SEK
Servisdelar, 10 st, emaljerad metall, Emalox, Norge.
59583
Slutpris100 SEK
Bordslampa, mässing, 1900-tal.
59581
Slutpris250 SEK
Takkrona med prismor, mässing/glas, 6 ljuspunkter, 1900-tal.
59578
Slutpris500 SEK
Bok, Svenska Gods och Gårdar: Del IV, Skåne 1. Sydvästra Delen, 1936.
59580
Slutpris600 SEK
Carl Fagerlund, takplafond, glas/mässing, 3 ljuspunkter, Orrefors.
59577
Slutpris850 SEK
Värdering1 000 SEK
Taklampor, 3 st, glas/metall, samtida.
59569
Slutpris700 SEK
Verner Panton, termokoppar, 8 st, porslin, Menu.
59576
Slutpris300 SEK
59575
Slutpris850 SEK
Värdering1 000 SEK
Anne Nilsson, ljusstakar, 2 st, glas, "Celeste", Orrefors.
59574
Slutpris750 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G. Ljung.
59568
Slutpris125 SEK