59365
Keyboard, Casio CDP-230R, med tillbehör.
Slutpris750 SEK

59360
Bänk, furu.
Slutpris1 100 SEK

59364
Bordsdukar, 11 st, bomull.
Slutpris450 SEK

59363
Klyvkilar, 9 st.
Slutpris200 SEK

59362
Bordsdukar, 9 st, linne.
Slutpris200 SEK

59361
Solsäng, ställbar, hopfällbar, metall/plast, "Casanova", Fiam.
Slutpris800 SEK

59359
Te/kaffeservis, 32 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors.
Slutpris200 SEK

59357
Anna Ehrner, champagneglas, 12 st, "Linie", Kosta Boda.
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 000 SEK

59350
Matbord, teak, 1900-tal.
Slutpris1 400 SEK

59356
Ulrica Hydman Vallin, pokalglas och Kjell Engman, skål, signerad, Kosta Boda.
Slutpris400 SEK

59355
Grästrimmer, Ryobi, och ogräsupptagare, Fiskars.
Slutpris100 SEK

59354
Satsbord, 3 delar, krom/glas, 1900/2000-tal.
Slutpris100 SEK

59353
Tennfat m.m, 29 delar, bl. a Ljung Uti Lund.
Slutpris1 200 SEK

59351
Dockhus och möbler, ett parti, bl. a Lundby.
Slutpris600 SEK

59352
Sängbord/sidobord, 2 st, teak, 1900-talets andra hälft.
Slutpris650 SEK

59345
Kuddar, m.m, ett parti, 1900-tal.
Slutpris300 SEK

59346
Kuddar m.m, ett parti, 1900-tal.
Slutpris200 SEK

59348
Stegstol, med strykbräda, trä, 1900-tal.
Slutpris600 SEK

59341
Fåtöljer, 4 st, trä/skinn, Göte Möbler, Nässjö.
Slutpris3 200 SEK

59347
Snurrfåtölj, med utfällbart fotstöd, skinn/metall/trä, "Joker", Sintuva.
Slutpris150 SEK

59344
Slutpris200 SEK

59343
Elverktyg m.m., ett parti, bl.a Black & Decker.
Slutpris200 SEK

59342
Ryamatta.
Slutpris175 SEK

59339
Taklampa, metall/glas.
Slutpris500 SEK

59340
Fiskeutrustning, ett parti, bl. a fiskerulle Ambassadeur 7000 CS Pro Rocket.
Slutpris450 SEK

59338
Förvaringsburkar, 4 st, plast, Nilsjohan.
Slutpris175 SEK

59337
Rolf Berg, tomtar m.m, 6 delar, keramik.
Slutpris600 SEK

59336
Pubtavla, "Bensons Sports Equipment", målat trä.
Slutpris250 SEK

59335
Julkrubba och figurer, 13 delar, trä, Bethlehem.
Slutpris400 SEK

59334
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
Slutpris200 SEK

59333
Michel Gamracyj, olja på duk, signerad.
Slutpris150 SEK

59332
Oidentifierad konstnär, olja på duk, bronserad ram, otydligt signerad.
Slutpris1 200 SEK

59331
Tord Leander Engström, olja på duk, signerad.
Slutpris550 SEK

59330
Fiskfat, 2 delar, metall, Stelton, Danmark.
Slutpris350 SEK

59329
Jacques Deperthes, litografi H-C, signerad, daterad 1978.
Slutpris125 SEK

59328
Tobaksburk, porslin, Deco, Hälsingborg.
Slutpris125 SEK

59327
Väggampel, smide, 1900-tal.
Slutpris225 SEK

59326
Sigvard Ranelid, 2 st, olja, signerad, samt blandteknik, osignerad.
Slutpris100 SEK

59325
Krus m.m, 6 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
Slutpris100 SEK

59323
Vaser och servisdelar, 11 st, porslin, Kina.
Slutpris125 SEK

59322
Kandelabrar m.m, 5 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
Slutpris200 SEK

59320
Solstolar och regissörstol, 4 delar, trä/textil, hopfällbara, 1900-tal.
Slutpris400 SEK

59321
Carin Backmarck, litografi nr 100/240, signerad, daterad -78.
Slutpris300 SEK

59319
Krus, 3 st, keramik, bl.a Nymölle, Danmark.
Slutpris200 SEK

59318
Matservis, 55 delar, porslin, ALP Lidköping, 1900-tal.
Slutpris650 SEK

59316
Skulptur/brevpress, brons.
Slutpris1 100 SEK

59317
Lövsug med kvarn, Garden.
Slutpris200 SEK

59308
Tv, LG 55UR78006LK, med fjärrkontroll.
Slutpris3 800 SEK