Keyboard, Casio CDP-230R, med tillbehör.
59365
Slutpris750 SEK
Bänk, furu.
59360
Bänk, furu.
Slutpris1 100 SEK
Bordsdukar, 11 st, bomull.
59364
Bordsdukar, 11 st, bomull.
Slutpris450 SEK
Klyvkilar, 9 st.
59363
Klyvkilar, 9 st.
Slutpris200 SEK
Bordsdukar, 9 st, linne.
59362
Bordsdukar, 9 st, linne.
Slutpris200 SEK
Solsäng, ställbar, hopfällbar, metall/plast, "Casanova", Fiam.
59361
Slutpris800 SEK
Te/kaffeservis, 32 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors.
59359
Slutpris200 SEK
Anna Ehrner, champagneglas, 12 st, "Linie", Kosta Boda.
59357
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
Matbord, teak, 1900-tal.
59350
Matbord, teak, 1900-tal.
Slutpris1 400 SEK
Ulrica Hydman Vallin, pokalglas och Kjell Engman, skål, signerad, Kosta Boda.
59356
Slutpris400 SEK
Grästrimmer, Ryobi, och ogräsupptagare, Fiskars.
59355
Slutpris100 SEK
Satsbord, 3 delar, krom/glas, 1900/2000-tal.
59354
Slutpris100 SEK
Tennfat m.m, 29 delar, bl. a Ljung Uti Lund.
59353
Slutpris1 200 SEK
Dockhus och möbler, ett parti, bl. a Lundby.
59351
Slutpris600 SEK
Sängbord/sidobord, 2 st, teak, 1900-talets andra hälft.
59352
Slutpris650 SEK
Kuddar, m.m, ett parti, 1900-tal.
59345
Slutpris300 SEK
Kuddar m.m, ett parti, 1900-tal.
59346
Slutpris200 SEK
Stegstol, med strykbräda, trä, 1900-tal.
59348
Slutpris600 SEK
Fåtöljer, 4 st, trä/skinn, Göte Möbler, Nässjö.
59341
Slutpris3 200 SEK
Snurrfåtölj, med utfällbart fotstöd, skinn/metall/trä, "Joker", Sintuva.
59347
Slutpris150 SEK
59344
Slutpris200 SEK
Elverktyg m.m., ett parti, bl.a Black & Decker.
59343
Slutpris200 SEK
Ryamatta.
59342
Ryamatta.
Slutpris175 SEK
Taklampa, metall/glas.
59339
Taklampa, metall/glas.
Slutpris500 SEK
Fiskeutrustning, ett parti, bl. a fiskerulle Ambassadeur 7000 CS Pro Rocket.
59340
Slutpris450 SEK
Förvaringsburkar, 4 st, plast, Nilsjohan.
59338
Slutpris175 SEK
Rolf Berg, tomtar m.m, 6 delar, keramik.
59337
Slutpris600 SEK
Pubtavla, "Bensons Sports Equipment", målat trä.
59336
Slutpris250 SEK
Julkrubba och figurer, 13 delar, trä, Bethlehem.
59335
Slutpris400 SEK
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
59334
Slutpris200 SEK
Michel Gamracyj, olja på duk, signerad.
59333
Slutpris150 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, bronserad ram, otydligt signerad.
59332
Slutpris1 200 SEK
Tord Leander Engström, olja på duk, signerad.
59331
Slutpris550 SEK
Fiskfat, 2 delar, metall, Stelton, Danmark.
59330
Slutpris350 SEK
Jacques Deperthes, litografi H-C, signerad, daterad 1978.
59329
Slutpris125 SEK
Tobaksburk, porslin, Deco, Hälsingborg.
59328
Slutpris125 SEK
Väggampel, smide, 1900-tal.
59327
Väggampel, smide, 1900-tal.
Slutpris225 SEK
Sigvard Ranelid, 2 st, olja, signerad, samt blandteknik, osignerad.
59326
Slutpris100 SEK
Krus m.m, 6 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
59325
Slutpris100 SEK
Vaser och servisdelar, 11 st, porslin, Kina.
59323
Slutpris125 SEK
Kandelabrar m.m, 5 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
59322
Slutpris200 SEK
Solstolar och regissörstol, 4 delar, trä/textil, hopfällbara, 1900-tal.
59320
Slutpris400 SEK
Carin Backmarck, litografi nr 100/240, signerad, daterad -78.
59321
Slutpris300 SEK
Krus, 3 st, keramik, bl.a Nymölle, Danmark.
59319
Slutpris200 SEK
Matservis, 55 delar, porslin, ALP Lidköping, 1900-tal.
59318
Slutpris650 SEK
Skulptur/brevpress, brons.
59316
Skulptur/brevpress, brons.
Slutpris1 100 SEK
Lövsug med kvarn, Garden.
59317
Lövsug med kvarn, Garden.
Slutpris200 SEK
Tv, LG 55UR78006LK, med fjärrkontroll.
59308
Slutpris3 800 SEK