Christina Ringsberg, "I duschen", etsning E.T, signerad, daterad -88.
59006
Slutpris175 SEK
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad.
59005
Slutpris850 SEK
Bord, 2 st, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
59004
Slutpris500 SEK
Vinterförtält till husvagn, metall/plast, Zürich Größe 3.
59003
Slutpris700 SEK
58140
Slutpris2 200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
Figuriner, 3 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl.
57237
Slutpris150 SEK
Herrcykel, 28 tum, 7 växlar, Monark.
58991
Slutpris1 500 SEK
Bilbana, Scalextric, 2000-tal.
58999
Slutpris225 SEK
Bilbana m.m, ett parti, Scalextric, 2000-tal.
58998
Slutpris400 SEK
Windsorstolar, ett par, Kli Logatec, Slovenien.
58997
Slutpris100 SEK
Vandringsryggsäckar, 3 st, bl. a Abu Garcia.
58996
Slutpris100 SEK
Fiskedrag m.m, ett parti, i fiskelåda, Woodstream.
58995
Slutpris450 SEK
Josef Frank, bordstabletter, 6 st, plast, "Svart Tulpan", Svenskt Tenn.
58994
Slutpris1 000 SEK
Barncyklar, 3 st, Winther och X-zite.
58993
Slutpris500 SEK
Fönsterbrädor, 4 st, sten.
58989
Fönsterbrädor, 4 st, sten.
Slutpris150 SEK
Plåtburkar, ett parti.
58988
Plåtburkar, ett parti.
Slutpris150 SEK
Kaffeskedar, silver, 5 st, "Carmen", 41 gram.
58987
Slutpris450 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, trä, HDF Paulsson.
58986
Slutpris1 000 SEK
Juldekoration, ett parti.
58985
Juldekoration, ett parti.
Slutpris100 SEK
Tomtar, 5 st, keramik, 1900-tal.
58984
Slutpris225 SEK
Tomte, keramik, 1900-tal.
58983
Tomte, keramik, 1900-tal.
Slutpris250 SEK
Julgranskulor, spira m.m, ett parti, 1900-tal.
58982
Slutpris300 SEK
Kassaskåp, metall, Diplomat 50.
58981
Slutpris950 SEK
Teaterstolar, 3 st, textil/trä.
58979
Slutpris400 SEK
Vykort, ett parti, bl.a julkort.
58980
Slutpris400 SEK
Tekoppar med fat, 8 delar, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-tal.
58978
Slutpris500 SEK
Ljusstakar och julkalender, 5 delar, bl.a mässing, 1900-tal.
58976
Slutpris125 SEK
Cykel, 20 tum, 7 växlar, Hammer Sphere, med tillbehör.
58974
Slutpris500 SEK
Bordslampa, omgjord penselvas, porslin, Kina, 1900-tal.
58973
Slutpris125 SEK
Golfresväska, textil/plast, Fourth Dimension.
58971
Slutpris100 SEK
Bordslampa, glas och metall, art deco stil, Globen AB.
58970
Slutpris450 SEK
Seriemagasin, ett parti, bl. a Modesty Blaise, 1900-tal.
58969
Slutpris125 SEK
Inversionsbänk, justerbar, metall/plast.
58968
Slutpris225 SEK
Bang & Olufsen, TV, Beocenter AV5, samt fjärrkontroll. Beolink 1000.
58967
Slutpris700 SEK
Ogräsbrännare, elektrisk, PEREL, obegagnad.
58966
Slutpris200 SEK
Leksaksbilar m.m, ett parti, bl. a. Tomte Lerdal VW och Corgi Toys.
58962
Slutpris400 SEK
Trehjuling, metall, Winther, och leksaksbil, trä.
58964
Slutpris125 SEK
Tantalus med tre flaskor, ek/glas, 1900-tal.
58963
Slutpris700 SEK
Högtalare, ett par, på hjul, Jamo dynamic d5, med kablar.
58961
Slutpris1 700 SEK
Arbetslampa, samt 3 kablar.
58960
Arbetslampa, samt 3 kablar.
Slutpris250 SEK
Snickar/hyvelbänk, 4 lådor, trä, Sjöbergs.
58955
Slutpris800 SEK
Arkivskåp, 13 lådor, ek.
58952
Arkivskåp, 13 lådor, ek.
Slutpris1 800 SEK
Säckvagn, metall.
58956
Säckvagn, metall.
Slutpris175 SEK
Bang & Olufsen, högtalare, ett par,  RL 60.2 Modell 6513.
58954
Slutpris125 SEK
Induktionshäll, Siemens, HMIVOIC.
58953
Slutpris100 SEK
Bengt Orup, litografi 12/55, signerad.
58951
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
Lavoar, avlutad furu/marmor.
58949
Lavoar, avlutad furu/marmor.
Slutpris1 100 SEK
Krus, 3 st, 3 stengods, 3 liter, Höganäs och Ystad.
58950
Slutpris250 SEK