59006
Christina Ringsberg, "I duschen", etsning E.T, signerad, daterad -88.
Slutpris175 SEK

59005
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad.
Slutpris850 SEK

59004
Bord, 2 st, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Slutpris500 SEK

59003
Vinterförtält till husvagn, metall/plast, Zürich Größe 3.
Slutpris700 SEK

58140
Slutpris2 200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK

57237
Figuriner, 3 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl.
Slutpris150 SEK

58991
Herrcykel, 28 tum, 7 växlar, Monark.
Slutpris1 500 SEK

58999
Bilbana, Scalextric, 2000-tal.
Slutpris225 SEK

58998
Bilbana m.m, ett parti, Scalextric, 2000-tal.
Slutpris400 SEK

58997
Windsorstolar, ett par, Kli Logatec, Slovenien.
Slutpris100 SEK

58996
Vandringsryggsäckar, 3 st, bl. a Abu Garcia.
Slutpris100 SEK

58995
Fiskedrag m.m, ett parti, i fiskelåda, Woodstream.
Slutpris450 SEK

58994
Josef Frank, bordstabletter, 6 st, plast, "Svart Tulpan", Svenskt Tenn.
Slutpris1 000 SEK

58993
Barncyklar, 3 st, Winther och X-zite.
Slutpris500 SEK

58989
Fönsterbrädor, 4 st, sten.
Slutpris150 SEK

58988
Plåtburkar, ett parti.
Slutpris150 SEK

58987
Kaffeskedar, silver, 5 st, "Carmen", 41 gram.
Slutpris450 SEK

58986
Trädgårdsgrupp, 5 delar, trä, HDF Paulsson.
Slutpris1 000 SEK

58985
Juldekoration, ett parti.
Slutpris100 SEK

58984
Tomtar, 5 st, keramik, 1900-tal.
Slutpris225 SEK

58983
Tomte, keramik, 1900-tal.
Slutpris250 SEK

58982
Julgranskulor, spira m.m, ett parti, 1900-tal.
Slutpris300 SEK

58981
Kassaskåp, metall, Diplomat 50.
Slutpris950 SEK

58979
Teaterstolar, 3 st, textil/trä.
Slutpris400 SEK

58980
Vykort, ett parti, bl.a julkort.
Slutpris400 SEK

58978
Tekoppar med fat, 8 delar, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-tal.
Slutpris500 SEK

58976
Ljusstakar och julkalender, 5 delar, bl.a mässing, 1900-tal.
Slutpris125 SEK

58974
Cykel, 20 tum, 7 växlar, Hammer Sphere, med tillbehör.
Slutpris500 SEK

58973
Bordslampa, omgjord penselvas, porslin, Kina, 1900-tal.
Slutpris125 SEK

58971
Golfresväska, textil/plast, Fourth Dimension.
Slutpris100 SEK

58970
Bordslampa, glas och metall, art deco stil, Globen AB.
Slutpris450 SEK

58969
Seriemagasin, ett parti, bl. a Modesty Blaise, 1900-tal.
Slutpris125 SEK

58968
Inversionsbänk, justerbar, metall/plast.
Slutpris225 SEK

58967
Bang & Olufsen, TV, Beocenter AV5, samt fjärrkontroll. Beolink 1000.
Slutpris700 SEK

58966
Ogräsbrännare, elektrisk, PEREL, obegagnad.
Slutpris200 SEK

58962
Leksaksbilar m.m, ett parti, bl. a. Tomte Lerdal VW och Corgi Toys.
Slutpris400 SEK

58964
Trehjuling, metall, Winther, och leksaksbil, trä.
Slutpris125 SEK

58963
Tantalus med tre flaskor, ek/glas, 1900-tal.
Slutpris700 SEK

58961
Högtalare, ett par, på hjul, Jamo dynamic d5, med kablar.
Slutpris1 700 SEK

58960
Arbetslampa, samt 3 kablar.
Slutpris250 SEK

58955
Snickar/hyvelbänk, 4 lådor, trä, Sjöbergs.
Slutpris800 SEK

58952
Arkivskåp, 13 lådor, ek.
Slutpris1 800 SEK

58956
Säckvagn, metall.
Slutpris175 SEK

58954
Bang & Olufsen, högtalare, ett par, RL 60.2 Modell 6513.
Slutpris125 SEK

58953
Induktionshäll, Siemens, HMIVOIC.
Slutpris100 SEK

58951
Bengt Orup, litografi 12/55, signerad.
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK

58949
Lavoar, avlutad furu/marmor.
Slutpris1 100 SEK

58950
Krus, 3 st, 3 stengods, 3 liter, Höganäs och Ystad.
Slutpris250 SEK