SV
Senast sålt

58797
Räkskålar, 7 delar, glas, Reijmyre.
Slutpris125 SEK

58796
Stånka, brännvinsankare och flugfångare, trä/glas, 1800-tal.
Slutpris100 SEK

58795
Erik Jönsson, olja på duk, signerad.
Slutpris225 SEK

58794
Väggpendyl, förgyllt trä, rokokostil, Westerstrand Töreboda.
Slutpris100 SEK

58793
Väggpendyl, trä.
Slutpris100 SEK

58792
Bordslampa, mässing.
Slutpris300 SEK

58791
Fönster med karm, 12+2 st.
Slutpris400 SEK

58790
Pipor och långpipor, ett parti.
Slutpris200 SEK

58789
Fotogenlampa och elektrifierad fotogenlampa, metall/glas.
Slutpris300 SEK

58788
Skivspelare, Thorens TD166 MkII.
Slutpris600 SEK

58787
Uppläggningsfat, skålar m.m, ett parti, glas/keramik, bl.a Kosta och Egersund, 1900-tal.
Slutpris100 SEK

58786
Fårskinn, Home Collection, Skinnwille.
Slutpris200 SEK

58785
Klädhängare, teak/mässing, "Dekorativ", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
Slutpris700 SEK

58784
Blu-Ray/DVD-spelare, Panasonic DMP-BD75.
Slutpris350 SEK

58782
Elljusstakar, 2 st, oxid, Victoria, Christmas Classics.
Slutpris450 SEK

58781
Sågar, slipmaskin och obegagnad skyddsmask, bl.a Black & Decker och Metabo.
Slutpris150 SEK

58780
Symaskin, Singer.
Slutpris400 SEK

58779
Jordfräs, Mantis.
Slutpris500 SEK

58778
Klädhängare, vägghängd, metall, IKEA.
Slutpris400 SEK

58777
Äggkoppar, kryddkar m.m, glas/keramik, bl.a Ekeby, 1900-tal.
Slutpris150 SEK

58776
Barnstol, trä, Nesto, Nässjö.
Slutpris150 SEK

58775
Svets, Parkside PFDS 33B4.
Slutpris300 SEK

58774
Multislip m.m, ett parti, bl.a Black & Decker.
Slutpris225 SEK

58773
Tomtefar och tomtemor, figuriner med belysning, keramik.
Slutpris125 SEK

58771
Bok, Gods och Gårdar, Skåne Västra Delen.
Slutpris600 SEK

58770
Elljusstakar, ett par, smide, Luma.
Slutpris450 SEK

58769
Barnstol, trä, Hokus Pokus,1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK

58768
Paketvåg, 60 kg, EOE 60K-2, Kern.
Slutpris700 SEK

58767
Bordsdukar m.m, 12 delar, bl. a linne.
Slutpris125 SEK

58766
Barnstol, fällbar, med hjul, trä, 1900-tal.
Slutpris125 SEK

58765
Aina Stenberg, skålar och saftkanna, 4 delar, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Slutpris600 SEK

58764
Barnstol, fällbar, trä, 1900-tal.
Slutpris100 SEK

58763
Aina Stenberg, matservisdelar, 25 st, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Slutpris3 700 SEK
Värdering1 500 SEK

58762
Börge Lindau, stol, björk/läder/stål, "Hövding", Oblado, Blå Station, Åhus.
Slutpris600 SEK

58761
Mattor, 2+4 st, polyester/akryl.
Slutpris100 SEK

58760
Aina Stenberg, kaffeservis, 22 delar, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK

58759
Gryta, Skeppshult, gjutjärn/glas samt pastamaskin, metall.
Slutpris150 SEK

58757
Piedestal, trä/sten, 1900-talets andra hälft.
Slutpris150 SEK

58756
Antonio Citterio, stolar, ett par, plast/trä/textil, "Minni", Halifax.
Slutpris100 SEK

58755
Åke Axelsson, karmstol, bok, textil, "Vaxholmaren", Gärsnäs.
Slutpris1 100 SEK

58754
Projektor, Toshiba MT 200.
Slutpris250 SEK

58753
Tomte, lergods.
Slutpris300 SEK

58751
Fåtölj, teak/konstskinn, 1900-talets andra hälft.
Slutpris1 400 SEK

58752
Tomte, keramik, 1900-tal.
Slutpris450 SEK

58750
Hockeykort, ca 2200 st, 1990-tal.
Slutpris450 SEK

58749
Brickbord, hopfällbart, ek, 1900-tal.
Slutpris550 SEK

58748
Vikt, 10 kg, gjutjärn.
Slutpris100 SEK

58747
Puzzle, 6 st, varav 4 st obegagnade, bl. a Ravensburger.
Slutpris175 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


