Walter Liljenberg, olja på duk, signerad.
58414
Slutpris450 SEK
Staffan Freeman, ''Römöllegården'', olja på duk, signerad.
58416
Slutpris100 SEK
Takkrona, 6 ljuspunkter, malm, 1900-tal.
58411
Slutpris100 SEK
Matta, rölakan, ull, monogramsignerad CM.
57044
Slutpris2 100 SEK
Ljusstakar, 9 st, glas, 1900-tal.
57521
Slutpris125 SEK
Vinkelslip m.m, ett parti.
57541
Vinkelslip m.m, ett parti.
Slutpris125 SEK
Ametistgeod.
58409
Ametistgeod.
Slutpris800 SEK
Snickarbänk omgjort till bord, glasskiva.
57420
Slutpris150 SEK
Matsalsbord med låda, trä, 1900-tal.
58408
Slutpris100 SEK
58403
Slutpris1 600 SEK
Gitarr, elektroakustisk, Cort Jade6 TWB, med fodral.
58407
Slutpris400 SEK
Tv, Samsung UE49MU6195U, med fjärrkontroll.
58406
Slutpris700 SEK
Adventsljusstake, Skandia, 1900-talets mitt.
58405
Slutpris225 SEK
Adventsljusstakar, 5 delar, bl. a Sundborn.
58404
Slutpris450 SEK
Mått och kryddkvarn, trä, Kröntal, 1900-talets början.
58402
Slutpris600 SEK
Plunta, tenn, omkring 1900.
58401
Plunta, tenn, omkring 1900.
Slutpris150 SEK
Stansar, metall, bokstäver och siffror, komplett.
58399
Slutpris300 SEK
Golvlampa, teak/mässing, 1900-talets andra hälft.
58400
Slutpris300 SEK
Trasmattor 4 st, textil.
58397
Trasmattor 4 st, textil.
Slutpris150 SEK
Hatthållare, trä, 1900-tal.
58396
Hatthållare, trä, 1900-tal.
Slutpris175 SEK
Tennstop med lock, 1900-talets mitt.
58395
Slutpris125 SEK
Grammofonmöbel, svartbetsad ek, 1900-tal.
58394
Slutpris150 SEK
Åljärn och ljuster, smide, 1800-tal.
58393
Slutpris650 SEK
Vindflöjel, smide, 1900-talets första del.
58392
Slutpris250 SEK
Skål och vas, glas, Trelleborgs glasbruk.
58391
Slutpris100 SEK
Skaftdammsugare och fönsterputsare, Electrolux.
58390
Slutpris350 SEK
Coca-Cola flasköppnare för bordsmontering.
58389
Slutpris225 SEK
Leksaker, 6 delar, plåt och textil, 1900-tal.
58385
Slutpris600 SEK
Bordslampa, funkis, mässing och glas, 1920/30-tal.
58387
Slutpris800 SEK
Gert Jacobsson och Anders Österlin, Mini-posters, 10 st, kommer i mapp, 1977-1982.
58384
Slutpris175 SEK
Leksaker, 7 delar, plåt, 1900-tal.
58383
Slutpris700 SEK
Böcker om BMW, 7 st.
58380
Böcker om BMW, 7 st.
Slutpris600 SEK
Leksaker, ett parti, plåt och trä, 1900-tal.
58382
Slutpris225 SEK
Dan Ihreborn, "Herbarium", bokhylla, ek, MOVE.
58381
Slutpris1 100 SEK
Gitarr, Almeira, "Husets Gitarr", med fodral.
58378
Slutpris400 SEK
Spettkakskon, rånjärn och bakspade, 1800/1900-tal.
58379
Slutpris100 SEK
Bandslipmaskin, Clas Ohlsson.
58377
Bandslipmaskin, Clas Ohlsson.
Slutpris400 SEK
Stolar, 10 st, furu.
58375
Stolar, 10 st, furu.
Slutpris500 SEK
Broderad textil, ett parti, 1900-tal.
58376
Slutpris550 SEK
Armbandsur, herr, Casio.
58373
Armbandsur, herr, Casio.
Slutpris550 SEK
Armbandsur, herr, Citizen Eco-Drive, Radio controlled.
58372
Slutpris850 SEK
Magasin, ett parti, bl. a Lektyr och Se.
58374
Slutpris600 SEK
Remmare, 6 st, glas.
58371
Remmare, 6 st, glas.
Slutpris400 SEK
Marc Chagall, efter, "Floral bouquet", tryck, numrerad 485/500, signerad i trycket.
58368
Slutpris2 100 SEK
Buljongkoppar med fat, 6 delar, ''Viola Canina'', Christineholm.
58370
Slutpris350 SEK
Dockhus samt möbler, ett parti.
58369
Slutpris750 SEK
Matberedare, elvisp, våffeljärn och stavmixer, Bosch, Philips och OBH Nordica.
58367
Slutpris600 SEK
Fleischmann, modelljärnvägsats, 1030 G m.m, ett parti.
58366
Slutpris400 SEK