Märklin, vagnar, ett parti.
58365
Märklin, vagnar, ett parti.
Slutpris650 SEK
Märklin, räls, vagnar, hus m.m, ett parti.
58363
Slutpris1 500 SEK
Glasburkar med lock och flaskor med bygel, ett parti.
58364
Slutpris100 SEK
Skivspelare, Luxor Dirigent 6000.
58362
Slutpris450 SEK
Verkstadshyllor, 2 st, metall.
58361
Slutpris550 SEK
Verktygslådor, 2 st, samt verktyg m.m.
58360
Slutpris100 SEK
Fällbord, brun lasyr, "Björnsholm", Ikeas 1700-talsserie.
57384
Slutpris950 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
Verktygstavla, verktyg m.m, ett parti.
58358
Slutpris300 SEK
Golvlampa, 3 ljuspunkter, metall, Cottex.
58355
Slutpris150 SEK
Flossamatta.
58357
Flossamatta.
Slutpris175 SEK
Skulpturer, 3 st, elefanter, jade på träsockel, Kina, 1900-tal.
58356
Slutpris900 SEK
Lornjetter, 2 st, gulmetall/emajl, 1800/1900-tal.
58354
Slutpris300 SEK
Tomte med lykta, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
58352
Slutpris950 SEK
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Disa''.
58351
Slutpris1 300 SEK
Bestickservisdelar, 26 st, silver, ''Chippendale'',  C.G.Hallberg, 1944.
58350
Slutpris3 600 SEK
Matskedar, 6 st, silver 875, Jugend.
58349
Slutpris3 800 SEK
Bestickservisdelar, 12 st, silver 875.
58348
Slutpris3 400 SEK
Märklin Sprint, bilbana, ett parti, 1900-talets andra hälft.
58339
Slutpris2 100 SEK
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Sachsisk''.
58347
Slutpris1 200 SEK
Rune Säll, skulptur, 24/75, metall/trä, signerad.
58332
Slutpris1 800 SEK
Puderdosa med spegel och läppstiftshållare, silver, importstämplat, 1900-tal.
58346
Slutpris550 SEK
Fotoramar, 3 st, koppar, 1900-talets första del.
58343
Slutpris125 SEK
Actionfigurer, ett parti, plast, bl. a Kenner.
58341
Slutpris250 SEK
Lego, Duplo, ett parti.
58340
Lego, Duplo, ett parti.
Slutpris550 SEK
Bilbana, "La Pista Del Campioni", Polisstil, 1970-tal.
58337
Slutpris100 SEK
Matta, Bachtiar, Iran, handknuten, ull.
58338
Slutpris800 SEK
Vinylskivor i plastback, ett parti, mest rock, bl.a Uriah Heep.
58336
Slutpris300 SEK
Beck & Jung, skulptur, ''Girocubes'',  aluminium/plexiglas, EA 13/50, signerad, daterad 1977.
58334
Slutpris1 600 SEK
Bertil Vallien, vas, glas, ''Rainbow'', Kosta Boda, signerad.
58335
Slutpris100 SEK
Byggnader och tillbehör till tågbana , bl. a Märklin, ett parti.
58333
Slutpris400 SEK
Märklin, bro m.m, ett parti, 1900-tal.
58329
Slutpris300 SEK
58330
Slutpris650 SEK
Ljusstakar och ströare, 5 delar, silver.
58331
Slutpris1 300 SEK
Moccaservis, 12 delar, porslin, Bareuther, Bavaria.
58328
Slutpris225 SEK
Mynt, ett parti, delvis silver, Sverige, 1800/1900-tal.
58327
Slutpris3 100 SEK
Brio MEC, ett parti.
58325
Brio MEC, ett parti.
Slutpris450 SEK
Märklin, tågräls m.m, ett parti, 1900-tal.
58326
Slutpris1 000 SEK
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
58323
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
Slutpris900 SEK
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
58322
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
Slutpris150 SEK
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
58320
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
Slutpris400 SEK
Mynt, 10 st, Sverige, 1700-tal.
58321
Slutpris150 SEK
Göran Wärff, glasservis, 24 delar, ''Prince'', Kosta Boda.
58318
Slutpris1 600 SEK
Tågbana i trä, ett parti.
58319
Tågbana i trä, ett parti.
Slutpris450 SEK
Träleksaker, bl.a Brio.
58317
Träleksaker, bl.a Brio.
Slutpris200 SEK
Specerihylla, trä/flintgods, Gustavsberg.
57612
Slutpris250 SEK
Trappstegsmattor, 15 st, självhäftande.
57074
Slutpris400 SEK
Kopparpannor m.m, 7 delar, bl.a Eva-Trio.
56691
Slutpris200 SEK
Brännvinsmått med hylla, 8 delar, koppar/trä, 1900-tal.
57187
Slutpris400 SEK