Trädgårdsbord, metall.
58315
Trädgårdsbord, metall.
Slutpris850 SEK
Trädgårdsbänk, plast.
58313
Trädgårdsbänk, plast.
Slutpris200 SEK
Trädgårdsbänk, metall/trä.
58314
Trädgårdsbänk, metall/trä.
Slutpris450 SEK
Routrar m.m, ett parti.
58310
Routrar m.m, ett parti.
Slutpris100 SEK
Byrå, 5 lådor, bemålat trä.
58309
Byrå, 5 lådor, bemålat trä.
Slutpris200 SEK
Frimärken, svenska årssamlingar, 1972-2009, kompletta, postfriskt.
58307
Slutpris3 600 SEK
Värdering2 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, stenskiva/gulmetall/textil, Mio.
58302
Slutpris2 100 SEK
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
58306
Slutpris500 SEK
Värmekanon, diesel, Biltema.
58304
Värmekanon, diesel, Biltema.
Slutpris700 SEK
Frimärken, ett parti, postfriskt.
58305
Slutpris250 SEK
Luigi Bormioli, martiniglas, 12 st, Tiziano.
58303
Slutpris450 SEK
Affisch, papegoja, signerad "Irmi 92" i trycket.
58301
Slutpris300 SEK
Kaffeservisdelar och ljusstakar, 27 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58300
Slutpris300 SEK
Curt Hillfon, litografi, signerad "Till Måbo från Curre".
58299
Slutpris500 SEK
Matservis, 25 delar, stengods, Yamashu Stoneware, Japan.
58298
Slutpris100 SEK
Affisch, "Donald Duck and the mummy´s ring".
58297
Slutpris300 SEK
Gustav Rudberg, litografi 102/360, signerad.
58296
Slutpris250 SEK
Gustav Rudberg, litografier, 3 st, numrerade och signerade.
58295
Slutpris100 SEK
Lee Bortin, figuriner, 8 st, keramik, Chicago, signerade.
58294
Slutpris300 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, litografier, 4 st, nr 143/200, signerade.
58292
Slutpris200 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Abracadabra", litografier, 4 st, nr 15/200, signerade.
58293
Slutpris150 SEK
Sparkbil, metall, Vilac.
58291
Sparkbil, metall, Vilac.
Slutpris750 SEK
Alf Stridfeldt, serigrafier, 3 st, kompositörer, artists proof, sigillstämplade.
58290
Slutpris100 SEK
Pipställ m.m, trä/mässing.
58289
Pipställ m.m, trä/mässing.
Slutpris150 SEK
Bertil Vallien, champagneglas, 3 st, "Millenium", Kosta Boda, signerade.
58287
Slutpris500 SEK
Byrå, 7 lådor, trä, BoConcept, 2000-tal.
58288
Slutpris700 SEK
Matsalsgrupp, 5 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
58284
Slutpris1 300 SEK
Tallrikshylla, furu.
58286
Tallrikshylla, furu.
Slutpris100 SEK
Kaffeservis, 30 delar, porslin, Bing & Gröndahl.
58285
Slutpris125 SEK
Mat- och kaffeservisdelar, 56 st, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58282
Slutpris950 SEK
Trädgårdsstolar, 6 st, metall/flätad plast, stapelbara.
58281
Slutpris350 SEK
Taklampa, metall/glas, tiffany-stil, Miranda AB.
58280
Slutpris450 SEK
Skåp, trä/glas, edwardianskt, England, 1900-talets början.
58278
Slutpris500 SEK
Sideboard, trä, BoConcept, 2000-tal.
58276
Slutpris1 200 SEK
Lasse Åberg, glas, 12 st.
58277
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Slutpris350 SEK
Lars Ejler Schiøler, taklampa, plast, ''Harlekin'', Hoyrup Light, Danmark, 1960-tal.
58275
Slutpris350 SEK
Lasse Åberg, glas, 12 st.
58274
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Slutpris300 SEK
Soffbord, alm.
58273
Soffbord, alm.
Slutpris1 200 SEK
Louis Kaff, taklampa, glas/metall, Massive, Belgien.
58272
Slutpris600 SEK
Stolar, 6 st, trä/textil "Henriksdal", Ikea.
58271
Slutpris125 SEK
Taklampa, koppar, Form-Light, Danmark, 1970-tal.
58270
Slutpris400 SEK
Kaffeservis, 24 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58269
Slutpris450 SEK
Taklampa, metall, TS Belysning, Danmark, 1960-tal.
58268
Slutpris500 SEK
Fåtöljer, ett par, rotting.
58266
Fåtöljer, ett par, rotting.
Slutpris800 SEK
Sprittunna, ek/metall, 25 liter, krönt, Spritbolaget, Ystad, 1900-tal.
58267
Slutpris600 SEK
Takplafond, alabaster.
58262
Takplafond, alabaster.
Slutpris2 700 SEK
Itera, cykel, plast, Heva AB/Vilhelmina Plast AB, 1980-tal.
58264
Slutpris225 SEK
Bordslampa, metall, Ellos.
58263
Bordslampa, metall, Ellos.
Slutpris250 SEK