58315
Trädgårdsbord, metall.
Slutpris850 SEK

58313
Trädgårdsbänk, plast.
Slutpris200 SEK

58314
Trädgårdsbänk, metall/trä.
Slutpris450 SEK

58310
Routrar m.m, ett parti.
Slutpris100 SEK

58309
Byrå, 5 lådor, bemålat trä.
Slutpris200 SEK

58307
Frimärken, svenska årssamlingar, 1972-2009, kompletta, postfriskt.
Slutpris3 600 SEK
Värdering2 000 SEK

58302
Matgrupp, 5 delar, stenskiva/gulmetall/textil, Mio.
Slutpris2 100 SEK

58306
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Slutpris500 SEK

58304
Värmekanon, diesel, Biltema.
Slutpris700 SEK

58305
Frimärken, ett parti, postfriskt.
Slutpris250 SEK

58303
Luigi Bormioli, martiniglas, 12 st, Tiziano.
Slutpris450 SEK

58301
Affisch, papegoja, signerad "Irmi 92" i trycket.
Slutpris300 SEK

58300
Kaffeservisdelar och ljusstakar, 27 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
Slutpris300 SEK

58299
Curt Hillfon, litografi, signerad "Till Måbo från Curre".
Slutpris500 SEK

58298
Matservis, 25 delar, stengods, Yamashu Stoneware, Japan.
Slutpris100 SEK

58297
Affisch, "Donald Duck and the mummy´s ring".
Slutpris300 SEK

58296
Gustav Rudberg, litografi 102/360, signerad.
Slutpris250 SEK

58295
Gustav Rudberg, litografier, 3 st, numrerade och signerade.
Slutpris100 SEK

58294
Lee Bortin, figuriner, 8 st, keramik, Chicago, signerade.
Slutpris300 SEK

58292
Carl Fredrik Reuterswärd, litografier, 4 st, nr 143/200, signerade.
Slutpris200 SEK

58293
Carl Fredrik Reuterswärd, "Abracadabra", litografier, 4 st, nr 15/200, signerade.
Slutpris150 SEK

58291
Sparkbil, metall, Vilac.
Slutpris750 SEK

58290
Alf Stridfeldt, serigrafier, 3 st, kompositörer, artists proof, sigillstämplade.
Slutpris100 SEK

58289
Pipställ m.m, trä/mässing.
Slutpris150 SEK

58287
Bertil Vallien, champagneglas, 3 st, "Millenium", Kosta Boda, signerade.
Slutpris500 SEK

58288
Byrå, 7 lådor, trä, BoConcept, 2000-tal.
Slutpris700 SEK

58284
Matsalsgrupp, 5 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Slutpris1 300 SEK

58286
Tallrikshylla, furu.
Slutpris100 SEK

58285
Kaffeservis, 30 delar, porslin, Bing & Gröndahl.
Slutpris125 SEK

58282
Mat- och kaffeservisdelar, 56 st, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
Slutpris950 SEK

58281
Trädgårdsstolar, 6 st, metall/flätad plast, stapelbara.
Slutpris350 SEK

58280
Taklampa, metall/glas, tiffany-stil, Miranda AB.
Slutpris450 SEK

58278
Skåp, trä/glas, edwardianskt, England, 1900-talets början.
Slutpris500 SEK

58276
Sideboard, trä, BoConcept, 2000-tal.
Slutpris1 200 SEK

58277
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Slutpris350 SEK

58275
Lars Ejler Schiøler, taklampa, plast, ''Harlekin'', Hoyrup Light, Danmark, 1960-tal.
Slutpris350 SEK

58274
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Slutpris300 SEK

58273
Soffbord, alm.
Slutpris1 200 SEK

58272
Louis Kaff, taklampa, glas/metall, Massive, Belgien.
Slutpris600 SEK

58271
Stolar, 6 st, trä/textil "Henriksdal", Ikea.
Slutpris125 SEK

58270
Taklampa, koppar, Form-Light, Danmark, 1970-tal.
Slutpris400 SEK

58269
Kaffeservis, 24 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
Slutpris450 SEK

58268
Taklampa, metall, TS Belysning, Danmark, 1960-tal.
Slutpris500 SEK

58266
Fåtöljer, ett par, rotting.
Slutpris800 SEK

58267
Sprittunna, ek/metall, 25 liter, krönt, Spritbolaget, Ystad, 1900-tal.
Slutpris600 SEK

58262
Takplafond, alabaster.
Slutpris2 700 SEK

58264
Itera, cykel, plast, Heva AB/Vilhelmina Plast AB, 1980-tal.
Slutpris225 SEK

58263
Bordslampa, metall, Ellos.
Slutpris250 SEK