Lakan och örngott ,ett parti, linne, med spets och brodyr.
57385
Slutpris225 SEK
57382
Slutpris350 SEK
Spelbord, ek, nyrenässans, 1800-talets slut.
57383
Slutpris400 SEK
Skinnjacka, "Scania", Petroff Gold.
57381
Slutpris250 SEK
Kappor, 2 st, fårpäls och sjubb.
57380
Slutpris100 SEK
Krus, 5 st, stengods, bl.a Höganäs.
57377
Slutpris100 SEK
Jordglob med belysning, World Antique, Scan-Globe A/S, Danmark.
57376
Slutpris200 SEK
57374
Slutpris350 SEK
Vas, keramik, Arabia, Finland.
57375
Slutpris100 SEK
Halsband, 5 st, bärnsten m.m.
57371
Halsband, 5 st, bärnsten m.m.
Slutpris500 SEK
Bricka med huv, trä/metall.
57373
Bricka med huv, trä/metall.
Slutpris100 SEK
Champagnekylare, nysilver, jugend.
57366
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Mattallrikar och djupa tallrikar, 7+6 st, flintgods, Mason, England.
57370
Slutpris550 SEK
Sängöverkast, virkat.
57368
Sängöverkast, virkat.
Slutpris450 SEK
Skål och vas, stengods, Söholm Stentöj, Bornholm, Danmark.
57369
Slutpris125 SEK
Surfplatta, 10,3 tum, Lenovo tab M10 FHD Plus, med tillbehör.
57367
Slutpris600 SEK
Ytterfoder, flintgods.
57362
Ytterfoder, flintgods.
Slutpris450 SEK
Skål med lock, mässing, Jugend, 1900-talets början.
57364
Slutpris200 SEK
Hushållsassistent med tillbehör, Electrolux.
57365
Slutpris450 SEK
Ytterfoder, majolika, 1900-tal.
57363
Slutpris700 SEK
Skålar och fat, 8 delar, keramik, allmoge, 1900-tal.
57361
Slutpris300 SEK
Ytterfoder, majolika, Rörstrand.
57360
Slutpris950 SEK
Skålar och fat, 7 delar, keramik, allmoge,1900-tal.
57358
Slutpris450 SEK
Fotogenlampa, glas/metall, 1900-tal.
57359
Slutpris150 SEK
Byrå, 3 lådor, trä, 1900-tal.
57356
Byrå, 3 lådor, trä, 1900-tal.
Slutpris250 SEK
Skålar och fat, 5 delar, keramik, allmoge, 1900-tal.
57357
Slutpris250 SEK
Skålar, 2 st, keramik, allmoge, 1900-talets början.
57355
Slutpris500 SEK
Takkrona, 8 ljuspunkter, glasprismor, mässing, 1900-tal.
57354
Slutpris750 SEK
Surfplatta Samsung, med laddningskabel.
57351
Slutpris350 SEK
Ljusstakar, stormlyktor och ljussax, 5 delar, mässing/glas.
57352
Slutpris600 SEK
Skål, keramik, allmoge, 1900-talets första hälft.
57353
Slutpris700 SEK
Fotogenlyktor, ett par, mässing/glas, G.V. Harnisch Efte, Köpenhamn.
57350
Slutpris350 SEK
Trädgårds/solstolar, 4 st, ställbara, hopfällbara.
57348
Slutpris175 SEK
Tidningen Rekord , ett parti.
57349
Tidningen Rekord , ett parti.
Slutpris100 SEK
Skolkarta, Skåne, Generalstabens Litografiska Anstalt, Stockholm, 1957.
57347
Slutpris500 SEK
Glasservisdelar, 46 st, olivslipade.
57346
Slutpris100 SEK
Glasservis, 26 st.
57345
Glasservis, 26 st.
Slutpris250 SEK
Trappstege, Wibe och multistege, Biltema.
57341
Slutpris700 SEK
Bockbord, furu.
57338
Bockbord, furu.
Slutpris8 000 SEK
Pianopallar, 2 st, trä/textil, höj/sänkbara.
57343
Slutpris450 SEK
Glas, 21 st.
57340
Glas, 21 st.
Slutpris600 SEK
Piedestal, trä/metall.
57339
Piedestal, trä/metall.
Slutpris125 SEK
Redskap, 12 st, bl.a Fiskars.
57336
Redskap, 12 st, bl.a Fiskars.
Slutpris350 SEK
Ljudsystem, BOSE, 321 GSX, 4 delar, samt fjärrkontroll och kablar.
57334
Slutpris450 SEK
Skål på fot och gallerskål, porslin, Dresden, Tyskland.
57335
Slutpris700 SEK
Multiskrivare, Brother DCP-L25100, samt kablar.
57333
Slutpris350 SEK
Dörrhandtag för altandörr och fönster, Code Handle Fix 7810.
57332
Slutpris300 SEK
57331
Slutpris200 SEK