57385
Lakan och örngott ,ett parti, linne, med spets och brodyr.
Slutpris225 SEK

57382
Slutpris350 SEK

57383
Spelbord, ek, nyrenässans, 1800-talets slut.
Slutpris400 SEK

57381
Skinnjacka, "Scania", Petroff Gold.
Slutpris250 SEK

57380
Kappor, 2 st, fårpäls och sjubb.
Slutpris100 SEK

57377
Krus, 5 st, stengods, bl.a Höganäs.
Slutpris100 SEK

57376
Jordglob med belysning, World Antique, Scan-Globe A/S, Danmark.
Slutpris200 SEK

57374
Slutpris350 SEK

57375
Vas, keramik, Arabia, Finland.
Slutpris100 SEK

57371
Halsband, 5 st, bärnsten m.m.
Slutpris500 SEK

57373
Bricka med huv, trä/metall.
Slutpris100 SEK

57366
Champagnekylare, nysilver, jugend.
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK

57370
Mattallrikar och djupa tallrikar, 7+6 st, flintgods, Mason, England.
Slutpris550 SEK

57368
Sängöverkast, virkat.
Slutpris450 SEK

57369
Skål och vas, stengods, Söholm Stentöj, Bornholm, Danmark.
Slutpris125 SEK

57367
Surfplatta, 10,3 tum, Lenovo tab M10 FHD Plus, med tillbehör.
Slutpris600 SEK

57362
Ytterfoder, flintgods.
Slutpris450 SEK

57364
Skål med lock, mässing, Jugend, 1900-talets början.
Slutpris200 SEK

57365
Hushållsassistent med tillbehör, Electrolux.
Slutpris450 SEK

57363
Ytterfoder, majolika, 1900-tal.
Slutpris700 SEK

57361
Skålar och fat, 8 delar, keramik, allmoge, 1900-tal.
Slutpris300 SEK

57360
Ytterfoder, majolika, Rörstrand.
Slutpris950 SEK

57358
Skålar och fat, 7 delar, keramik, allmoge,1900-tal.
Slutpris450 SEK

57359
Fotogenlampa, glas/metall, 1900-tal.
Slutpris150 SEK

57356
Byrå, 3 lådor, trä, 1900-tal.
Slutpris250 SEK

57357
Skålar och fat, 5 delar, keramik, allmoge, 1900-tal.
Slutpris250 SEK

57355
Skålar, 2 st, keramik, allmoge, 1900-talets början.
Slutpris500 SEK

57354
Takkrona, 8 ljuspunkter, glasprismor, mässing, 1900-tal.
Slutpris750 SEK

57351
Surfplatta Samsung, med laddningskabel.
Slutpris350 SEK

57352
Ljusstakar, stormlyktor och ljussax, 5 delar, mässing/glas.
Slutpris600 SEK

57353
Skål, keramik, allmoge, 1900-talets första hälft.
Slutpris700 SEK

57350
Fotogenlyktor, ett par, mässing/glas, G.V. Harnisch Efte, Köpenhamn.
Slutpris350 SEK

57348
Trädgårds/solstolar, 4 st, ställbara, hopfällbara.
Slutpris175 SEK

57349
Tidningen Rekord , ett parti.
Slutpris100 SEK

57347
Skolkarta, Skåne, Generalstabens Litografiska Anstalt, Stockholm, 1957.
Slutpris500 SEK

57346
Glasservisdelar, 46 st, olivslipade.
Slutpris100 SEK

57345
Glasservis, 26 st.
Slutpris250 SEK

57341
Trappstege, Wibe och multistege, Biltema.
Slutpris700 SEK

57338
Bockbord, furu.
Slutpris8 000 SEK

57343
Pianopallar, 2 st, trä/textil, höj/sänkbara.
Slutpris450 SEK

57340
Glas, 21 st.
Slutpris600 SEK

57339
Piedestal, trä/metall.
Slutpris125 SEK

57336
Redskap, 12 st, bl.a Fiskars.
Slutpris350 SEK

57334
Ljudsystem, BOSE, 321 GSX, 4 delar, samt fjärrkontroll och kablar.
Slutpris450 SEK

57335
Skål på fot och gallerskål, porslin, Dresden, Tyskland.
Slutpris700 SEK

57333
Multiskrivare, Brother DCP-L25100, samt kablar.
Slutpris350 SEK

57332
Dörrhandtag för altandörr och fönster, Code Handle Fix 7810.
Slutpris300 SEK

57331
Slutpris200 SEK