Symaskin, Husqvarna Automatic 21E.
60046
Slutpris500 SEK
Skrivbordsuppsats, 3 delar, Ystad Brons.
60045
Slutpris100 SEK
Vuxentidningar, 23 st, FIB Aktuellt, Lektyr och Se, 1978/1979.
60043
Slutpris200 SEK
Matservis, 65 delar, flintgods, "Gefion", Gustavsberg, 1900-tal.
60042
Slutpris500 SEK
Collier, armband, örhängen, 4 delar, barocka pärlor.
60040
Slutpris700 SEK
Frimärken m.m, ett parti.
60039
Frimärken m.m, ett parti.
Slutpris250 SEK
Vask med kran och tillbehör, IKEA.
60038
Slutpris500 SEK
Halsband och hängen, 5 delar, bärnsten/onyx.
60037
Slutpris350 SEK
Sockerskål, gräddkanna, fruktskål, metall/plast, Alessi.
60036
Slutpris300 SEK
Champagneglas, 6 st, etsat blomstermönster.
60035
Slutpris200 SEK
Dörrhandtag m.m, 10 delar, mässing.
60034
Slutpris150 SEK
Medaljer, pins m.m, mest militärt.
60032
Slutpris100 SEK
Skeppor, 14 delar, glas, BOET.
60031
Slutpris450 SEK
Trancherbestick, 2 delar, Solingen, samt fällkniv, Tjeckoslovakien, horn/rostfritt stål.
60030
Slutpris350 SEK
Fiskbestick, 14 delar, nysilver och pärlemo, England, 1900-tal.
60029
Slutpris300 SEK
Konfektskål på fot, porslin, Wien-liknande märke , Österrike, 1900-tal.
60028
Slutpris600 SEK
Fohundar, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
60027
Slutpris350 SEK
Stenbordsduk och hängen, 6 delar, allmoge, 1900-tal.
60024
Slutpris350 SEK
Stenbordsdukar, 3 st, allmoge, 1900-tal.
60023
Slutpris300 SEK
Kudde och hängen, 4 delar, allmoge, 1900-tal.
60022
Slutpris225 SEK
Diverse föremål, 7 delar, olika material, bl. a Höganäs.
60021
Slutpris175 SEK
Signe Persson-Melin, ytterfoder/fågelbad, stengods, Campos Filhos, Portugal.
60020
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar, ett par, skinn/metall, "Ursula", Arrben, 1900-talets andra hälft.
58975
Slutpris350 SEK
Värdering1 500 SEK
Stig Lindberg, "Terra" matservis, 27 delar, porslin, Gustavsberg.
58204
Slutpris1 300 SEK
Halsband, örhängen m.m, mest bärnsten.
60019
Slutpris450 SEK
Kaffeskedar, 12 st, silver, "Florentina".
60018
Slutpris1 200 SEK
Kaffeskedar, 12 st, silver, "Rosenholm", Stockholm.
60017
Slutpris1 300 SEK
Lisa Larson, figurin, stengods, "Väst" ur serien världens barn, Gustavsberg.
60016
Slutpris450 SEK
Värdering1 000 SEK
Bilbana, Road Racing, Turbo Tec.
60015
Slutpris225 SEK
Liselotte Henriksen, glasservis, 70 delar, glas, "Select", Boda Nova.
60014
Slutpris1 900 SEK
Ernst Faxe, skål, keramik, signerad, Danmark.
60013
Slutpris225 SEK
Bordslampa, Lyktan, keramik, samt burk med lock, glas, 1900-talets andra hälft.
60012
Slutpris350 SEK
Frimärken, ett parti.
60011
Frimärken, ett parti.
Slutpris100 SEK
Kaffe/teservis, 39 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors.
60010
Slutpris300 SEK
60009
Slutpris125 SEK
BP, klistermärken, nyckelringar m.m, ett parti.
60008
Slutpris1 300 SEK
Signe Persson-Melin, servisdelar, 24 st, stengods, "Signum", Boda Nova.
60007
Slutpris1 400 SEK
Armbandsur, 15 st.
60006
Armbandsur, 15 st.
Slutpris150 SEK
Trappstegsmattor, 15 st, meradiso.
60005
Slutpris350 SEK
Tidningsställ, trä/rotting/glas.
59189
Slutpris200 SEK
Mattallrikar och skålar, 24 delar, stengods, Vista Alegre, Portugal.
60002
Slutpris225 SEK
Tomtefiguriner m.m, ett parti, keramik/trä.
60001
Slutpris150 SEK
TV, Philips 43PUS8505/12, med fjärrkontroll.
59994
Slutpris1 200 SEK
Tomtar, 2 st, lergods, 1900-tal.
60000
Slutpris225 SEK
Järnsäng på hjultrissor, Frankrike, 1800/1900-tal.
59999
Slutpris500 SEK
Ytterfoder, 3 st, keramik, 1900-tal.
59997
Slutpris175 SEK
Dynvar, kuddar m.m, allmoge, 5 delar.
59998
Slutpris125 SEK
Tomte, lergods, 1900-tal.
59996
Tomte, lergods, 1900-tal.
Slutpris225 SEK