Handtag, 6 par, med tillbehör.
52579
Slutpris150 SEK
Kaffeservis, 19 delar, porslin, Rosenthal, Bavaria.
52578
Slutpris200 SEK
Bålskål m.m, 4 delar, glas.
52577
Bålskål m.m, 4 delar, glas.
Slutpris100 SEK
Martiniglas, 6 st.
52576
Martiniglas, 6 st.
Slutpris100 SEK
Gitarr, Bjarton, med fodral.
52574
Gitarr, Bjarton, med fodral.
Slutpris175 SEK
Hyllor, 2 st, teak/stringmodell, 1900-talets andra hälft.
52573
Slutpris100 SEK
Terrassvärmare, med fjärrkontroll, MIO.
52572
Slutpris300 SEK
Krus, 2 st, stengods, Höganäs Keramik.
52570
Slutpris175 SEK
Per Sundstedt, Taklampa, "Hinken" Kosta Lampan, plåt, 1960/70-tal.
52567
Slutpris450 SEK
Stearinljus m.m, ett parti.
52569
Stearinljus m.m, ett parti.
Slutpris100 SEK
Gitarrställ, 2 st metall, The Bull och Q-EX Stands.
52568
Slutpris200 SEK
Evert Taube, böcker, 15 st.
52566
Evert Taube, böcker, 15 st.
Slutpris800 SEK
Ugnslucka, gjutjärn, Cimbrishamns Gjuteri.
52565
Slutpris150 SEK
Handfat med underskåp, bl.a IKEA.
52564
Slutpris250 SEK
Remmare/vinglas, 7 st, 1900-talets andra hälft.
52563
Slutpris150 SEK
Beslag och knoppar, 125+200 st, metall, Elito
52561
Slutpris175 SEK
Beslag, 200+125 st, metall, Elito.
52559
Slutpris250 SEK
Malmkrona, barockstil, 1900-tal.
52560
Slutpris150 SEK
Takkrona, porslin/mässing/glas,1900-tal.
52558
Slutpris150 SEK
Poul Henningsen, taklampa, lackerad plåt, "PH5", Louis Poulsen, Danmark.
52557
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
Beslag, 50+100 st, metall, Elito.
52556
Slutpris100 SEK
Skåp med skjutdörr, teak, 1950/60-tal.
52554
Slutpris400 SEK
Takkrona, sk malmkrona, 5-armad, barockstil, 1900-tal.
52555
Slutpris100 SEK
Stereo-receiver, Sonab R-4000.
52553
Slutpris250 SEK
Servisdelar, 24 st, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Gustavsberg.
52551
Slutpris750 SEK
Byrå med hylla, betsad trä, 1900-talets andra hälft.
52550
Slutpris100 SEK
Stereo-receiver, Sonab R-2000.
52549
Slutpris300 SEK
Stereo-receiver, SONY STR-414L.
52544
Slutpris300 SEK
Nintendo Wii med spel och tillbehör, ett parti.
52543
Slutpris400 SEK
Minidiskspelare, SONY ATRAC/ATRAC3 DSP TYPE-S.
52540
Slutpris175 SEK
Receiver, NAD 7020i.
52538
Receiver, NAD 7020i.
Slutpris350 SEK
Banjo, Remo ''Weather King'', Levin, Amerika.
52537
Slutpris600 SEK
Ljuskrona, mässing, 1900-talets första hälft.
52535
Slutpris200 SEK
Hushållsvåg, 10 kg, metall, 1900-talets början.
52536
Slutpris200 SEK
Arbetslampa, metall/plast, Cotech.
52534
Slutpris100 SEK
Smörkärna, furu, 1800/1900-tal.
52530
Slutpris125 SEK
Vadarstövlar, PVC/bomull, Rainwear, Danmark.
52533
Slutpris175 SEK
Golvllampa, trä, 3 ljuspunkter, 1900-tal.
52529
Slutpris100 SEK
Star Wars, kalender, kortsamling och leksaker, ett parti.
52528
Slutpris400 SEK
Skulptur, fågel, skuret trä/smide, Sia Collection.
52527
Slutpris150 SEK
Sopsäckskärror, 3 st, metall.
52526
Sopsäckskärror, 3 st, metall.
Slutpris400 SEK
Mikrovågsugn, Samsung MS23K3614AW.
52525
Slutpris175 SEK
Köksassistent, Electrolux Assistent modell nr. 10.
52523
Slutpris300 SEK
Litografier, 3 st, numrerade och signerade.
52524
Slutpris100 SEK
52522
Slutpris100 SEK
Leif Kander, litografi 26/200 , signerad.
52519
Slutpris100 SEK
Symaskin, Bernette 715.
52518
Symaskin, Bernette 715.
Slutpris150 SEK
Astri Bergman Taube, "Båtliv på Gammelbodaviken", litografi 51/220, signerad.
52516
Slutpris250 SEK