60092
Brasskärm, metall.
SlutprisInga bud

60064
Uniformsbilder, Svenska Försvaret, 10 st, grafiska tryck.
SlutprisInga bud

60231
Ljuslyktor, ett par, metall.
SlutprisInga bud

60304
Golvlampa, metall.
SlutprisInga bud

60414
Vas, keramik, 1950-tal.
SlutprisInga bud

60486
Stånka, trä, märkt 1845.
SlutprisInga bud

60507
Vinglas, 6 st.
SlutprisInga bud

60527
Spegel, ram i trä.
SlutprisInga bud

60534
Skrivbordslampor, 2 st, metall, Belid.
SlutprisInga bud

60645
Litografier, olika konstnärer, signerade och numrerade.
SlutprisInga bud

60700
Sven Jonson, vas, porslin, "Lagun", Gustavsberg.
SlutprisInga bud

60706
Salongsbord, mahogny.
SlutprisInga bud

60713
Trasmattor, 4 st, textil.
SlutprisInga bud

60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
SlutprisInga bud