60996
Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.
SlutprisInga bud

61010
Gallerimatta, ull.
SlutprisInga bud

61022
Taklampa, metall, Markslöjd.
SlutprisInga bud

61062
Mikrovågsugn, Samsung M1714.
SlutprisInga bud

61100
Bordslampa, keramik/metall/textil.
SlutprisInga bud