60934
Byrå, 6 lådor, trä.
SlutprisInga bud

60996
Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.
SlutprisInga bud

61010
Gallerimatta, ull.
SlutprisInga bud

61022
Taklampa, metall, Markslöjd.
SlutprisInga bud

61062
Mikrovågsugn, Samsung M1714.
SlutprisInga bud

61100
Bordslampa, keramik/metall/textil.
SlutprisInga bud

61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
SlutprisInga bud

61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
SlutprisInga bud

61157
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
SlutprisInga bud

61172
Fåtölj, bok/textil.
SlutprisInga bud

61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
SlutprisInga bud

61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
SlutprisInga bud

61200
Vinetiketter, ca 600 st.
SlutprisInga bud

61240
Gaffel och sked, dekorativa, snidat trä, Afrika.
SlutprisInga bud

61258
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
SlutprisInga bud