Kategorier

Avslutad
Piedestaler, ett par, bemålat trä.
60360
Piedestaler, ett par, bemålat trä.
Slutpris225 SEK
Avslutad
Stegpall, metall, Verkstads AB Lindqvist, Motala.
60359
Stegpall, metall, Verkstads AB Lindqvist, Motala.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Högtryckstvätt, Kärcher HD 1090.
60356
Högtryckstvätt, Kärcher HD 1090.
Slutpris1 700 SEK
Avslutad
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
60358
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
Slutpris300 SEK
Avslutad
Pall, tuja, Söwe.
60357
Pall, tuja, Söwe.
Slutpris750 SEK
Avslutad
Konferensstolar, 6 st, plast/krom, Ana 4340, RBM.
60355
Konferensstolar, 6 st, plast/krom, Ana 4340, RBM.
Slutpris125 SEK
Avslutad
TV-väggfäste, 2 st, metall, "Vesa", Iiglo.
60354
TV-väggfäste, 2 st, metall, "Vesa", Iiglo.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Stege, aluminium, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
60352
Stege, aluminium, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
Slutpris250 SEK
Avslutad
Luftpistol, Diana Mod. 5.
60351
Luftpistol, Diana Mod. 5.
Slutpris500 SEK
Avslutad
Damcykel, Crescent Citybike, 26 tum, 5 växlar.
60350
Damcykel, Crescent Citybike, 26 tum, 5 växlar.
Slutpris750 SEK
Avslutad
Torkställningar, 2 st, metall.
60348
Torkställningar, 2 st, metall.
Slutpris125 SEK
Avslutad
Grytor, 3 st, gjutjärn/metall, bl.a Kockums Jernverk.
60349
Grytor, 3 st, gjutjärn/metall, bl.a Kockums Jernverk.
Slutpris250 SEK
Avslutad
Vattenpass, metall, Danderydspasset.
60347
Vattenpass, metall, Danderydspasset.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Mikrofon och högtalare m.m, ett parti, bl.a Audio-Technica, Focusrite och Samsung.
60346
Mikrofon och högtalare m.m, ett parti, bl.a Audio-Technica, Focusrite och Samsung.
Slutpris350 SEK
Avslutad
Trädgårdsstolar, 5 st, metall/trä.
60345
Trädgårdsstolar, 5 st, metall/trä.
Slutpris350 SEK
Avslutad
Golvlampa, mässing/skinn.
60344
Golvlampa, mässing/skinn.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Golvlampa, metall, 1900-talets mitt.
60339
Golvlampa, metall, 1900-talets mitt.
Slutpris650 SEK
Avslutad
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
60343
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Gräsklippare, Husqvarna 55 Master Garden S.
60342
Gräsklippare, Husqvarna 55 Master Garden S.
Slutpris650 SEK
Avslutad
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
60341
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Arbetsbänk, metall/trä, Workmate, Black & Decker.
60340
Arbetsbänk, metall/trä, Workmate, Black & Decker.
Slutpris125 SEK
Avslutad
Tallrikar och skålar, 21 st, keramik, Klippans Keramik.
60338
Tallrikar och skålar, 21 st, keramik, Klippans Keramik.
Slutpris700 SEK
Avslutad
Ljusstakar, ett par, "Julehjerte", flintgods, Aluminia, Danmark.
60337
Ljusstakar, ett par, "Julehjerte", flintgods, Aluminia, Danmark.
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Avslutad
Tomte, lergods.
60335
Tomte, lergods.
Slutpris125 SEK
Avslutad
Sofia Wistam, Örhängen och halskedja, 3 delar, guldpläterad metall, ''Mamma''.
60333
Sofia Wistam, Örhängen och halskedja, 3 delar, guldpläterad metall, ''Mamma''.
Slutpris500 SEK
Avslutad
Yngvar Sandström, soffbord, teak, Seffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.
60331
Yngvar Sandström, soffbord, teak, Seffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.
Slutpris225 SEK
Avslutad
Etanolkamin för vägghängning, metall.
60330
Etanolkamin för vägghängning, metall.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Hallmöbel, teak/textil, 1900-talets andra hälft.
60328
Hallmöbel, teak/textil, 1900-talets andra hälft.
Slutpris600 SEK
Avslutad
Bijouterier, ett parti.
60329
Bijouterier, ett parti.
Slutpris225 SEK
Avslutad
Erik Wörtz, sideboard, teak, "Korsör", IKEA, 1900-talets andra hälft.
60326
Erik Wörtz, sideboard, teak, "Korsör", IKEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris4 500 SEK
Avslutad
Musselmalet, ytterfoder, porslin, helblond, Royal Copenhagen.
60327
Musselmalet, ytterfoder, porslin, helblond, Royal Copenhagen.
Slutpris2 500 SEK
Avslutad
Jan Johansson, obelisk, glas, Orrefors, signerad.
60325
Jan Johansson, obelisk, glas, Orrefors, signerad.
Slutpris1 400 SEK
Avslutad
Champagnekylare, glas.
60324
Champagnekylare, glas.
Slutpris225 SEK
Avslutad
Taklampa, glas/mässing, Ståks Armatur.
60322
Taklampa, glas/mässing, Ståks Armatur.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Taklampa, metall, Markslöjd.
60323
Taklampa, metall, Markslöjd.
Slutpris125 SEK
Avslutad
Linneskåp, furu, 1900-talets första hälft.
60321
Linneskåp, furu, 1900-talets första hälft.
Slutpris1 500 SEK
Avslutad
Takkrona, 10 ljuspunkter, glas/mässing.
60319
Takkrona, 10 ljuspunkter, glas/mässing.
Slutpris550 SEK
Avslutad
Baljfåtölj, trä/textil, 1900-tal.
60320
Baljfåtölj, trä/textil, 1900-tal.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Takkrona, 5 ljuspunkter, glas/mässing.
60318
Takkrona, 5 ljuspunkter, glas/mässing.
Slutpris125 SEK
Avslutad
Per Sundstedt, bordslampa, mässing/plast, ''Mars'', Ateljé Lyktan, Åhus.
60315
Per Sundstedt, bordslampa, mässing/plast, ''Mars'', Ateljé Lyktan, Åhus.
Slutpris1 400 SEK
Avslutad
Yngve Ekström, karmstol, furu, "Småland", 1900-talets andra hälft.
60317
Yngve Ekström, karmstol, furu, "Småland", 1900-talets andra hälft.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Kolhämtare och bricka, koppar.
60316
Kolhämtare och bricka, koppar.
Slutpris175 SEK
Avslutad
Taklampa, 3 ljuspunkter, glas/metall, troligen Orrefors, 1900-talets mitt.
59630
Taklampa, 3 ljuspunkter, glas/metall, troligen Orrefors, 1900-talets mitt.
Slutpris700 SEK
Avslutad
Skulptur, huvud, bemålad betong.
60312
Skulptur, huvud, bemålad betong.
Slutpris350 SEK
Avslutad
Fåtöljer, ett part, textil, "Stockholm", IKEA, 2000-tal.
60314
Fåtöljer, ett part, textil, "Stockholm", IKEA, 2000-tal.
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
Bordslampor, ett par, mässing, Kenwell.
60313
Bordslampor, ett par, mässing, Kenwell.
Slutpris750 SEK
Avslutad
Arne Jacobsen, "Sjuan", stol, formpressad sits fanerad med ek, krom, Fritz Hansen, Danmark, 1971.
60308
Arne Jacobsen, "Sjuan", stol, formpressad sits fanerad med ek, krom, Fritz Hansen, Danmark, 1971.
Slutpris600 SEK
Avslutad
Skålar, 2 st, glas, bl.a Kosta Boda.
60309
Skålar, 2 st, glas, bl.a Kosta Boda.
Slutpris100 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.