SV
Senast sålt

60360
Piedestaler, ett par, bemålat trä.
Slutpris225 SEK

60359
Stegpall, metall, Verkstads AB Lindqvist, Motala.
Slutpris400 SEK

60356
Högtryckstvätt, Kärcher HD 1090.
Slutpris1 700 SEK

60358
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
Slutpris300 SEK

60357
Pall, tuja, Söwe.
Slutpris750 SEK

60355
Konferensstolar, 6 st, plast/krom, Ana 4340, RBM.
Slutpris125 SEK

60354
TV-väggfäste, 2 st, metall, "Vesa", Iiglo.
Slutpris100 SEK

60352
Stege, aluminium, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
Slutpris250 SEK

60351
Luftpistol, Diana Mod. 5.
Slutpris500 SEK

60350
Damcykel, Crescent Citybike, 26 tum, 5 växlar.
Slutpris750 SEK

60348
Torkställningar, 2 st, metall.
Slutpris125 SEK

60349
Grytor, 3 st, gjutjärn/metall, bl.a Kockums Jernverk.
Slutpris250 SEK

60347
Vattenpass, metall, Danderydspasset.
Slutpris400 SEK

60346
Mikrofon och högtalare m.m, ett parti, bl.a Audio-Technica, Focusrite och Samsung.
Slutpris350 SEK

60345
Trädgårdsstolar, 5 st, metall/trä.
Slutpris350 SEK

60344
Golvlampa, mässing/skinn.
Slutpris450 SEK

60339
Golvlampa, metall, 1900-talets mitt.
Slutpris650 SEK

60343
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
Slutpris100 SEK

60342
Gräsklippare, Husqvarna 55 Master Garden S.
Slutpris650 SEK

60341
Väska och korgar m.m, ett parti, flätad näver.
Slutpris100 SEK

60340
Arbetsbänk, metall/trä, Workmate, Black & Decker.
Slutpris125 SEK

60338
Tallrikar och skålar, 21 st, keramik, Klippans Keramik.
Slutpris700 SEK

60337
Ljusstakar, ett par, "Julehjerte", flintgods, Aluminia, Danmark.
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK

60335
Tomte, lergods.
Slutpris125 SEK

60333
Sofia Wistam, Örhängen och halskedja, 3 delar, guldpläterad metall, ''Mamma''.
Slutpris500 SEK

60331
Yngvar Sandström, soffbord, teak, Seffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.
Slutpris225 SEK

60330
Etanolkamin för vägghängning, metall.
Slutpris450 SEK

60328
Hallmöbel, teak/textil, 1900-talets andra hälft.
Slutpris600 SEK

60329
Bijouterier, ett parti.
Slutpris225 SEK

60326
Erik Wörtz, sideboard, teak, "Korsör", IKEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris4 500 SEK

60327
Musselmalet, ytterfoder, porslin, helblond, Royal Copenhagen.
Slutpris2 500 SEK

60325
Jan Johansson, obelisk, glas, Orrefors, signerad.
Slutpris1 400 SEK

60324
Champagnekylare, glas.
Slutpris225 SEK

60322
Taklampa, glas/mässing, Ståks Armatur.
Slutpris200 SEK

60323
Taklampa, metall, Markslöjd.
Slutpris125 SEK

60321
Linneskåp, furu, 1900-talets första hälft.
Slutpris1 500 SEK

60319
Takkrona, 10 ljuspunkter, glas/mässing.
Slutpris550 SEK

60320
Baljfåtölj, trä/textil, 1900-tal.
Slutpris450 SEK

60318
Takkrona, 5 ljuspunkter, glas/mässing.
Slutpris125 SEK

60315
Per Sundstedt, bordslampa, mässing/plast, ''Mars'', Ateljé Lyktan, Åhus.
Slutpris1 400 SEK

60317
Yngve Ekström, karmstol, furu, "Småland", 1900-talets andra hälft.
Slutpris450 SEK

60316
Kolhämtare och bricka, koppar.
Slutpris175 SEK

59630
Taklampa, 3 ljuspunkter, glas/metall, troligen Orrefors, 1900-talets mitt.
Slutpris700 SEK

60312
Skulptur, huvud, bemålad betong.
Slutpris350 SEK

60314
Fåtöljer, ett part, textil, "Stockholm", IKEA, 2000-tal.
Slutpris1 300 SEK

60313
Bordslampor, ett par, mässing, Kenwell.
Slutpris750 SEK

60308
Arne Jacobsen, "Sjuan", stol, formpressad sits fanerad med ek, krom, Fritz Hansen, Danmark, 1971.
Slutpris600 SEK

60309
Skålar, 2 st, glas, bl.a Kosta Boda.
Slutpris100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


