Båtmodeller, 2 st, trä, samtida.
56988
Slutpris400 SEK
Kobratelefon, plast, LM Ericsson.
56987
Slutpris125 SEK
Kaffebryggare, Moccamaster, Technivorm Clubline.
56986
Slutpris450 SEK
Stormlykta, metall/glas.
56985
Stormlykta, metall/glas.
Slutpris125 SEK
Bordslampa, metall/mässing.
56983
Bordslampa, metall/mässing.
Slutpris450 SEK
Servetthållare och mortel, metall/sten.
56984
Slutpris100 SEK
Fickur, nyckeldragare, metall, 1900-tal.
56982
Slutpris250 SEK
Bokmärken, ett parti.
56981
Bokmärken, ett parti.
Slutpris225 SEK
Casio Edifice, armbandsur, herr, Japan.
56978
Slutpris750 SEK
Fickur, silver, Lejon, 1900-talets början.
56980
Slutpris600 SEK
Armani Exchange, armbandsur, herr.
56976
Slutpris800 SEK
Matsalsgrupp, 7 delar, trä/textil, gustaviansk stil, 1900-tal.
56977
Slutpris1 600 SEK
Ilkka Pärni, seriegrafi nr 1/1, signerad, daterad 2007.
56967
Slutpris2 300 SEK
Värdering2 000 SEK
Altardervisher, 2 st, Shiva m.m, gjutmetall, Indien, 1800/1900-tal.
56975
Slutpris250 SEK
Smålandsljusstake, för 7 ljus, trä.
56974
Slutpris125 SEK
56970
Slutpris350 SEK
Ulrica Hydman Vallien, glasföremål, 4 st, Kosta Boda.
56972
Slutpris225 SEK
Skulpturer, 2 st, sten.
56971
Skulpturer, 2 st, sten.
Slutpris400 SEK
Ljuslykta, metall/glas, Vinga of Sweden.
56969
Slutpris250 SEK
Diverse silver, ett parti.
56968
Diverse silver, ett parti.
Slutpris300 SEK
Hendrik Nyberg, ''Månen'', olja på duk, signerad, daterad 1982.
56966
Slutpris100 SEK
Torsten Esbjörnsson, ''Jardin du Luxemb. Paris'', signerad, daterad 1955.
56964
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Gösta Calmeyer, olja på pannå, signerad, daterad 1959.
56963
Slutpris750 SEK
Värdering2 000 SEK
Åke Wennberg, pastell, signerad.
56962
Slutpris100 SEK
Lyktor, 2 st, glas/metall.
56961
Lyktor, 2 st, glas/metall.
Slutpris100 SEK
Emma P. Dahl, skulptur, glas, signerad.
56960
Slutpris175 SEK
Hushållsassistent, Bosch.
56957
Hushållsassistent, Bosch.
Slutpris100 SEK
Skulptur, trä, Afrika.
56634
Skulptur, trä, Afrika.
Slutpris100 SEK
Anita Nylund, skål, keramik, Pomona Nr. 99/3, Jie Gantofta.
56272
Slutpris100 SEK
TV, 32 tum, TCL 32ES565.
55935
TV, 32 tum, TCL 32ES565.
Slutpris400 SEK
Mjölkkanna, koppar, 1900-tal.
56956
Mjölkkanna, koppar, 1900-tal.
Slutpris500 SEK
Adventsljusstakar, 4 st, bl.a Å.C.
56955
Slutpris175 SEK
Fat, 4 delar, flintgods, bl.a "Etruscan Vases", Rörstrand.
56954
Slutpris450 SEK
Pall, underrede i järn, skinnklädd, 2000-tal.
56953
Slutpris750 SEK
Fotogenlykta, Optimus No 930.
56952
Fotogenlykta, Optimus No 930.
Slutpris850 SEK
Takhängd hylla, svart, järn, Mech, New Old Home, Schou.
56951
Slutpris300 SEK
Sytillbehör m.m, ett parti, bl.a Fiskars.
56949
Slutpris350 SEK
Ljuskuber, 2 st, plast, Power Beauty.
56950
Slutpris450 SEK
Stege, metall, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
56948
Slutpris300 SEK
Kaffeservisdelar, 23 delar, stengods, "Tema", Bing & Gröndahl.
56946
Slutpris350 SEK
56947
Slutpris550 SEK
Piano, Hohner Melodica 26 med väska.
56945
Slutpris225 SEK
56944
Slutpris550 SEK
Korgar m.m, 11 delar, flätat.
56943
Korgar m.m, 11 delar, flätat.
Slutpris100 SEK
Karaffer, glas m.m, 14 delar, glas, bl.a Iittala och Eva Solo.
56942
Slutpris150 SEK
Arbetsbänk, Do-it, obegagnad.
56941
Arbetsbänk, Do-it, obegagnad.
Slutpris225 SEK
Trädgårdsfiguriner, 5 st, keramik.
56940
Slutpris300 SEK
Takkrona, för 6 ljus, 8 ljuspunkter, mässing/glasprismor, 1900-tal.
56938
Slutpris650 SEK