Pall, underrede i järn, skinnklädd, 2000-tal.
56953
Slutpris750 SEK
Fotogenlykta, Optimus No 930.
56952
Fotogenlykta, Optimus No 930.
Slutpris850 SEK
Takhängd hylla, svart, järn, Mech, New Old Home, Schou.
56951
Slutpris300 SEK
Sytillbehör m.m, ett parti, bl.a Fiskars.
56949
Slutpris350 SEK
Ljuskuber, 2 st, plast, Power Beauty.
56950
Slutpris450 SEK
Stege, metall, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
56948
Slutpris300 SEK
Kaffeservisdelar, 23 delar, stengods, "Tema", Bing & Gröndahl.
56946
Slutpris350 SEK
56947
Slutpris550 SEK
Piano, Hohner Melodica 26 med väska.
56945
Slutpris225 SEK
56944
Slutpris550 SEK
Korgar m.m, 11 delar, flätat.
56943
Korgar m.m, 11 delar, flätat.
Slutpris100 SEK
Karaffer, glas m.m, 14 delar, glas, bl.a Iittala och Eva Solo.
56942
Slutpris150 SEK
Arbetsbänk, Do-it, obegagnad.
56941
Arbetsbänk, Do-it, obegagnad.
Slutpris225 SEK
Trädgårdsfiguriner, 5 st, keramik.
56940
Slutpris300 SEK
Takkrona, för 6 ljus, 8 ljuspunkter, mässing/glasprismor, 1900-tal.
56938
Slutpris650 SEK
Carsten Jørgensen, tekanna, stål, "Naoko", Bodum.
56939
Slutpris450 SEK
Värdering800 SEK
Bordslampor, ett par, glas, 1960/70-tal.
56937
Slutpris150 SEK
Kaffeservis, 26 delar, porslin, "Blåklocka", Svaneholm.
56936
Slutpris175 SEK
Trådlösa hörlurar, ett par, bluetooth, Jabra Elite 7 Active.
56933
Slutpris175 SEK
Bertil Vallien, vas, glas, ''Galaxy blue'', Kosta Boda.
56934
Slutpris175 SEK
Köksassistent, Elektrolux, med tillbehör.
56931
Slutpris500 SEK
Arnold Krogh, kaffeservis, 27 delar, porslin, ''Blå vifte'', Royal Copenhagen.
56928
Slutpris900 SEK
Skivspelare, Rotel RP-1001.
56930
Skivspelare, Rotel RP-1001.
Slutpris600 SEK
Trägårdsfigurin, keramik, Alice Figuren, Tyskland.
56929
Slutpris200 SEK
Collier, 3 st, bärnsten/snäckor.
56925
Slutpris200 SEK
Taklampa, gulmetall, stavar och blommor i glas, 7 ljuspunkter, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft.
56927
Slutpris1 300 SEK
Kaffeskedar, 12 st, förgyllt silver 925/emalj, Ela, Danmark.
56926
Slutpris700 SEK
Vas och skrin, brons, Ystad-Brons.
56924
Slutpris175 SEK
Blåslampa, Primus.
56923
Blåslampa, Primus.
Slutpris100 SEK
Trasmattor, 7 st, textil.
56921
Trasmattor, 7 st, textil.
Slutpris350 SEK
Balja, zink, 100 liter.
56920
Balja, zink, 100 liter.
Slutpris450 SEK
Kikare, Peafowl 7 x 50.
56918
Kikare, Peafowl 7 x 50.
Slutpris125 SEK
Hallampa, glas/metall.
56916
Hallampa, glas/metall.
Slutpris150 SEK
Klas Sundkvist, litografier, 2 st, signerade.
56913
Slutpris350 SEK
Klädskåp, avlutad furu, 1800/1900-tal.
56914
Slutpris2 600 SEK
Vitrinskåp, trä/glas, invändig belysning, 1900/2000-tal.
56912
Slutpris950 SEK
56911
Slutpris450 SEK
Sminkskåp, trä, "Vinstra", Ikea, Made in Italy.
56910
Slutpris650 SEK
Magnus Blomdahl, blandteknik på papper, signerad, daterad 81.
56908
Slutpris250 SEK
Rolf Hallengren, ''Backsippa'', olja på duk, signerad, daterad 1986.
56909
Slutpris300 SEK
Leif Eugen Svensson, blandteknik, signerad, daterad 1988.
56907
Slutpris125 SEK
Lolle Ljungberg, olja på duk, signerad, daterad -47.
56905
Slutpris225 SEK
Kjell Leander Engström, olja på pannå, signerad.
56906
Slutpris225 SEK
Roland Svensson, ''Gamla Oxelösund'', litografi nr 34/200, signerad.
56904
Slutpris175 SEK
Göte Friberg, "The Trae-ping", olja på duk, signerad, samt signerad och daterad 1984 a tergo.
56903
Slutpris150 SEK
Gerhard Wihlborg, ''Gårdshörn'', olja på pannå, signerad.
56902
Slutpris950 SEK
Värdering2 000 SEK
Tennföremål, ett parti, bl.a G. Ljung.
56900
Slutpris500 SEK
Trasmattor, 6 st, textil.
56899
Trasmattor, 6 st, textil.
Slutpris125 SEK