Digitalkamera, Nikon D5100, med tillbehör.
56531
Slutpris3 900 SEK
Generator, SDMO LX 3000.
56521
Generator, SDMO LX 3000.
Slutpris2 300 SEK
Signe Persson-Melin, burkar, 3 st, glas/kork, ''i kvadrat'', Boda.
56530
Slutpris300 SEK
Glasservis, 43 delar, Kosta, 1950-tal.
56529
Slutpris350 SEK
Miniatyrmonterskåp, hängare m.m, 4 delar, metall/glas.
56528
Slutpris125 SEK
Edward Wollin, akvarell, Gamla Ystad, Klostret, signerad E. Wollin, daterad 1960.
56519
Slutpris4 600 SEK
Seriemagasin, Fantomen, Agent X9, Seriemagasinet m.m, ett parti, mest 1980-tal.
56527
Slutpris175 SEK
Bestickservis, 24 delar, trä/rostfritt stål.
56526
Slutpris300 SEK
Damcykel, Exclusive Cycletrack, 28 tum, 3 växlar.
56525
Slutpris1 400 SEK
Bestickservis, 64 delar, nysilver, ''Fleur'',  Frigast, Danmark.
56524
Slutpris450 SEK
Vedklyv, Do-it HWLS 4000/370-1.
56523
Slutpris800 SEK
Kompressor, HP2 Apollo2, Gelins.
56522
Slutpris400 SEK
Stanley Fatmax, arbetsstation, samt diverse verktyg.
56520
Slutpris700 SEK
Siw Friberg, ''Carmen II'', akvarell och tusch, signerad,  daterad 1996.
56516
Slutpris100 SEK
Takplafond, glas/metall.
56515
Takplafond, glas/metall.
Slutpris450 SEK
Bordslampa, saltsten.
56514
Bordslampa, saltsten.
Slutpris150 SEK
Stenyxor, 3 st.
56512
Stenyxor, 3 st.
Slutpris550 SEK
Bladguld och bladsilver, ett parti.
56513
Slutpris2 100 SEK
Takrosetter, 2 st, gips, bl.a Svenska Ornamentfabriken, Arvika.
56511
Slutpris225 SEK
Spegel, träram, samtida.
56509
Spegel, träram, samtida.
Slutpris400 SEK
Kattvik Design, Båstad, stormlyktor, 2 st, metall/gas.
56508
Slutpris500 SEK
Spelbord, ek, 1900-tal.
56507
Spelbord, ek, 1900-tal.
Slutpris450 SEK
Krus, 4 st, keramik, bl.a Rörstrand och Gustavsberg.
56506
Slutpris300 SEK
JVC, Microsystem  UX-P400 och högtalare HS-301.
56505
Slutpris125 SEK
Bestickuppsättning, 122 delar, teak/rostfritt, "Stjärn, Asni, Danmark, med bestickschatull, teak, Stig-bolaget, Malmö, med bestick, 1950/60-tal.
56504
Slutpris1 400 SEK
Värdering3 000 SEK
Solglasögon, ett parti, Provokko.
56503
Slutpris175 SEK
Hockeykort, 1990-tal, ca 2200 st.
56502
Slutpris400 SEK
Golvlampa, glas, samtida.
56499
Golvlampa, glas, samtida.
Slutpris400 SEK
Knut Norman, olja på pannå, signerad.
56500
Slutpris100 SEK
Servisdelar, 8 st, porslin, "Adria", Rörstrand.
56498
Slutpris400 SEK
Fritz Hansen, spännben till elipsbord, 4 st, metall.
56497
Slutpris700 SEK
Kaj Siesjö, olja på pannå, signerad.
56496
Slutpris100 SEK
Soffbord, kopparskiva/teak, 1900-talets andra hälft.
56495
Slutpris350 SEK
56493
Slutpris300 SEK
Digitalkamera, Sony Alpha 33, 2 extra objektiv samt tillbehör.
56491
Slutpris350 SEK
Stereo, Pioneer, XRP330M, med fjärrkontroll och väggfäste samt hörlurar, Sony.
56492
Slutpris175 SEK
Walter Persson, olja på duk, signerad.
56486
Slutpris300 SEK
Itera, plastcykel, 26 tum, 3 växlar.
56490
Slutpris750 SEK
Våg, lås m.m, ett parti, metall.
56489
Slutpris125 SEK
56488
Slutpris200 SEK
Brickbord, ek, hopfällbart.
56487
Brickbord, ek, hopfällbart.
Slutpris600 SEK
Burkar, kakformar m.m, ett parti, metall, 1900-tal.
56485
Slutpris250 SEK
Kameror, 4 st, samt negativskanner och tillbehör.
56482
Slutpris750 SEK
Albert Larsen, olja på duk, signerad, daterad 1933.
56484
Slutpris400 SEK
Bordslampa, 2 ljuspunkter, glas/mässing, K&T, 1900-tal.
56481
Slutpris175 SEK
Taklampa, koppar, 4 ljuspunkter, jugend.
56480
Slutpris600 SEK
Assietter m.m, 12 delar, stengods, Söholm, Bornholm.
56479
Slutpris250 SEK
Golvlampa, metall, samtida.
56478
Golvlampa, metall, samtida.
Slutpris100 SEK