Elverktyg m.m, 4 delar, bl.a Black & Decker.
55250
Slutpris300 SEK
Lego, Sjörövarskepp, 6285, i originallåda.
55248
Slutpris2 100 SEK
Matryoshka och väskor, 3 delar, trä/textil, bl.a Ideal.
55249
Slutpris175 SEK
Bokhylla med underskåp, teak, tre sektioner, 1900-talets andra hälft.
55247
Slutpris100 SEK
Kamera, Polaroid Automatic 320, med tillbehör, i presentask.
55246
Slutpris150 SEK
Bokhylla med underkskåp, teak, 1900-talets mitt.
55241
Slutpris750 SEK
Djupa tallrikar, 8 st, stengods, Höganäs Keramik.
55245
Slutpris350 SEK
Matryoshka, ryska dockor, 10 st, trä.
55244
Slutpris550 SEK
Skulpturer, 2 st, trä, Afrika.
55243
Slutpris100 SEK
Matryoshka, ryska dockor, 9 st, trä.
55242
Slutpris400 SEK
Stig Sasen, ''Västerbron'', blandteknik, signerad.
55240
Slutpris800 SEK
Bang & Olufsen, stereo, 3 delar,  samt ett par högtalare.
55238
Slutpris1 600 SEK
55237
Slutpris225 SEK
Classe Cambell, originallitografi, signerad.
55236
Slutpris125 SEK
Albert Krüger, ''Efter regnbyar'', olja på duk, signerad.
55232
Slutpris2 800 SEK
55234
Slutpris550 SEK
Bo Olsson, akvarellerade litografier, 3 st, signerade, daterade 1987/88.
55229
Slutpris400 SEK
Peter Larsson, litografi 46/100, signerad.
55231
Slutpris350 SEK
55230
Slutpris350 SEK
Bo Olsson, akvarellerade litografier, 3 st, signerade, daterade 1984/85.
55228
Slutpris250 SEK
Hallbyrå med en låda, ek/stenskiva, 1900-tal.
55227
Slutpris100 SEK
Skåpsläp, Thule CER, 2009.
55226
Skåpsläp, Thule CER, 2009.
Slutpris13 000 SEK
Klaffbord med två lådor, avlutad furu, 1900-tal.
55225
Slutpris600 SEK
Vattenpump, Jet Garden, Serva, Italien.
55224
Slutpris225 SEK
Högtryckstvätt, Black Line HP110X.
55223
Slutpris100 SEK
Månbord, 2 delar, bemålat trä, 1800/1900-tal.
55221
Slutpris1 100 SEK
Åke Axelsson, stol, "S217", Gärsnäs, samt karmstol, trä/skinn/textil.
55222
Slutpris200 SEK
Yrjö Kukkapuro, stolar, 4 st, stomme i metall och björkfaner, textil, Avarte.
55220
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
Kuvertbord, bemålat trä.
55219
Kuvertbord, bemålat trä.
Slutpris175 SEK
Väggskåp för verktyg, furu.
55217
Väggskåp för verktyg, furu.
Slutpris175 SEK
Bordslampa, keramik.
55215
Bordslampa, keramik.
Slutpris500 SEK
Bruno Mathsson, "Pernilla 3", vilfåtölj, bok, stålram, skinn, Dux, 1900-talets andra hälft.
55209
Slutpris5 400 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
Lådor, 2 st, trä.
55214
Lådor, 2 st, trä.
Slutpris100 SEK
Fåtölj, trä/textil, Stouby, Bella, Danmark.
55213
Slutpris850 SEK
Månskensampel, glas/mässing.
55212
Månskensampel, glas/mässing.
Slutpris800 SEK
Bruno Mathsson, "Pernilla", fåtölj med fotpall, bok, sadelgjord, Dux, 1900/2000-tal.
55206
Slutpris8 600 SEK
Värdering6 000 - 7 000 SEK
Taklampa, metall/plast.
55210
Taklampa, metall/plast.
Slutpris100 SEK
Trådlös router, TP-link Archer MR600.
55208
Slutpris300 SEK
Klockor, pärlor och bijouterier, ett parti, delvis silver, bl.a Seiko.
55207
Slutpris450 SEK
Trädgårdsstolar med karm, ett par, trä/metall.
55203
Slutpris1 500 SEK
Yngve Ekblom, gungstol, furu, Kypasjärvi, Överkalix socken, 1910.
55205
Slutpris100 SEK
Bordslampa, mässing.
55204
Bordslampa, mässing.
Slutpris250 SEK
Pinnstolar, 3 st, bemålat trä.
55200
Slutpris750 SEK
Gryta, koppar.
55202
Gryta, koppar.
Slutpris250 SEK
Lilly Hulthén Westergren, ''Gammelgården i Foresta'', olja på duk, monogramsignerad LHW.
55201
Slutpris150 SEK
Agne Aronsson, blandteknik, signerad.
55199
Slutpris100 SEK
Matta, Bokhara, handknuten, ull.
55198
Slutpris1 300 SEK
Signar N. Bengtson, blandteknik, signerad.
55197
Slutpris100 SEK