SV
Senast sålt

54924
Burk med lock, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris450 SEK

54923
Simon Gate, vas, glas, "Tusen fönster", Orrefors.
Slutpris300 SEK

54922
Vas, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris175 SEK

54921
Vas, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris350 SEK

54920
Klädhängare m.m, 3 delar, trä.
Slutpris175 SEK

54919
Vas, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris125 SEK

54918
Bordslampa och vas, keramik, Söholm, Bornholm.
Slutpris100 SEK

54917
Ljuslyktor, 3 st, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris250 SEK

54916
Bilbanor, 2 st, Scalextric, John Cooper Challenge och Start!.
Slutpris400 SEK

54915
Vaser, 3 st, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris250 SEK

54912
Bilbana, Scalextric C1081, Opel Motorsport.
Slutpris400 SEK

54914
Skålar, 2 st, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris150 SEK

54913
Bordslampa och ljuslykta, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris100 SEK

54911
Vaser och fat, 5 delar, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris450 SEK

54910
Vävgarn, ett parti, bomull samt Cottolin.
Slutpris100 SEK

54909
Vaser m.m, 4 delar, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris225 SEK

54908
Bordslampor, 2 st, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris225 SEK

54906
Figuriner, 2 st, bemålad keramik, Asien.
Slutpris125 SEK

54905
Skulptur, gjutmetall, delvis förgylld, Thailand.
Slutpris225 SEK

54904
Bertil Vallien, skål, glas, Artist Collection, Kosta Boda, 1984.
Slutpris700 SEK

54896
Arthur Percy, "Reffla", 8 delar, glas, 1950-tal.
Slutpris650 SEK

54903
Oidentifierad konstnär, relief i metallfolie, numrerad 36/75, otydligt signerad.
Slutpris100 SEK

54902
Ljusstakar m.m, 4 delar, glas/keramik, bl.a Tom Möller och Rörstrand.
Slutpris150 SEK

54901
Edward Hald, kanna, glas.
Slutpris175 SEK

54899
Bordslampor, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris175 SEK

54895
Sven Palmqvist, skålar, 3 st, glas, Orrefors, 1950-tal.
Slutpris300 SEK

54894
Bengt Orup, vaser, 2 st, glas, Johansfors.
Slutpris175 SEK

54893
Hertha Bengtsson, vas, stengods, Höganäs Ateljé.
Slutpris100 SEK

54892
Skål och vas, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris125 SEK

54891
Bordslampa, stengods, Söholm, Bornholm.
Slutpris100 SEK

54889
Ivar Ålenius Björk, "Liljan", ljusstakar, ett par, mässing, Ystad Metall.
Slutpris1 200 SEK

54890
Henning Nilsson, vas, stengods, oxblodsglasyr, Höganäs, signerad.
Slutpris600 SEK

54884
Damcykel, 28 tum, Crescent Maja, 7 växlar.
Slutpris4 100 SEK

54888
Borrmaskin och skruvdragare, samt borrar, Falke.
Slutpris100 SEK

54887
Tidningar, Scandinavian Retro, 2012-2024, kompletta årgångar.
Slutpris350 SEK

54886
Axel Tallberg, "Öldrickaren", etsning, signerad.
Slutpris250 SEK

54885
Meta Braconier, skulptur, fågel, keramik, signerad.
Slutpris300 SEK

54883
Portabel luftkonditionering, Sandström, med tillbehör.
Slutpris200 SEK

54882
Avlastningsbord, 2 hyllplan, björk.
Slutpris225 SEK

54881
Häcksax, Ryobi, 550W, eldriven.
Slutpris200 SEK

54880
Lövblås, Skil, 2000W, eldriven.
Slutpris175 SEK

54879
Kabel m.m, ett parti, 3-fas, 16-125 amp.
Slutpris400 SEK

54876
Häcksaxar, 2 st, eldrivna, Black & Decker.
Slutpris200 SEK

54873
Bram van Velde, färglitografi 87/300, signerad.
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK

54875
Piedestal, 2 hyllplan, trä.
Slutpris150 SEK

54874
Golfbag, Riviera Deluxe, samt 14 klubbor, 1960/70-tal.
Slutpris2 200 SEK

54868
Francis Rollet, "Eronde" blandteknik på duk, signerad a tergo, daterad Riantec, 1987.
Slutpris2 500 SEK
Värdering4 000 SEK

54872
Johnny Friedlaender, etsning med akvatint, 2/10 épreuve d´artiste, signerad.
Slutpris150 SEK
Värdering2 000 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


