SV
Flest antal bud

60659
Rullator, metall/plast, Trust Care.
Slutpris150 SEK

42686
Bok, ''Svensk Bebyggelse, Malmöhus Län'', 1946.
Slutpris150 SEK

42976
Trehjuling, 3-växlad, S3 24, Skeppshult.
Slutpris1 000 SEK
Värdering3 000 SEK

43241
Matbordsset, 5 delar, trä, Malaysia, samtida.
Slutpris225 SEK

43263
Tyg på rulle, 5 st, bl.a "Plask" design Agneta Hansson.
Slutpris250 SEK

43267
Tyg på rulle, 6 st, bl.a "ON-LINE" design Björk-Forth, Arvidssons Textil.
Slutpris150 SEK

43289
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, olja på duk, otydligt signerad.
Slutpris225 SEK

43299
Sparbössor, 12 st, plast/glas, bl.a "Skotte", Stig Lindberg för Handelsbanken.
Slutpris150 SEK

43321
Barnvagn med lönnfack, trä/metall, 18/1900-tal.
Slutpris150 SEK

43331
Figurin, isbjörn, porslin, Royal Copenhagen.
Slutpris175 SEK

43339
Serveringsvagn, gulmetall/röktonat glas, IKEA, 1900-talets senare del.
Slutpris225 SEK

43342
Soffbord, läder/trä, inkamotiv, Peru, 1960-tal.
Slutpris150 SEK

43345
Ljusstake, porslin, Goebel.
Slutpris175 SEK

43368
Bokhylla, trä/metall, "Artist", IKEA, 1900-tal.
Slutpris150 SEK

43370
Figurin, snöglob, ljuslykta, porslin, Goebel.
Slutpris150 SEK

43382
Fönster, blyinfattat glas.
Slutpris175 SEK

43387
Färgspruta, blåspistoler m.m, 5 delar, bl.a Meec Tools.
Slutpris175 SEK

43403
Krus, 4 st, stengods/keramik, bl.a Raus (4 liter) och Wallkåkra.
Slutpris150 SEK

43407
Krus, 4 st, stengods/keramik, bl.a Raus (6 liter).
Slutpris150 SEK

43408
Krus, 4 st, stengods/keramik, bl.a Höganäs.
Slutpris150 SEK

43427
Dukar, ett parti, linne.
Slutpris200 SEK

43428
Badrumsinredning, 14 delar, krom, Madeley, Elito.
Slutpris150 SEK

43429
Badrumsinredning, 14 delar, krom, Madeley, Elito.
Slutpris150 SEK

43430
Badrumsinredning, 14 delar, krom, Madeley, Elito.
Slutpris150 SEK

43455
Skulpturer, 3 st, trä, signerade ÅM.
Slutpris150 SEK

43466
Skärmvägg, 3 delar, rotting, 19/2000-tal.
Slutpris150 SEK

43495
Theo Tobiasse, litografi nr 149/200, signerad.
Slutpris225 SEK

43499
Ishinkar med tång, 2 st, metall/plast.
Slutpris175 SEK

43543
Tallrikar, 6 st, stengods, Le Creuset.
Slutpris200 SEK

43544
Matservis, 30 delar, porslin, Rörstrand.
Slutpris150 SEK

43556
Lampor, 4 st, metall/plast, bl.a Bosch och Eisemann.
Slutpris150 SEK

43560
Cylinderhatt, Best London, samt hattask.
Slutpris150 SEK

43569
Jordglob med belysning, plast.
Slutpris300 SEK

43570
Tyger, 6 st, bl.a Marimekko.
Slutpris175 SEK

43582
Kittel och fat, koppar.
Slutpris175 SEK

43810
Tårtgafflar och sked, 3+1, silver 830, bl.a Svensk flora, 1900-tal.
Slutpris350 SEK

43844
Dalahästar, 2 st, trä,
Slutpris150 SEK

43850
Ljussstakar, 3 st, olika material, bl.a Gunnar Ander, Ystad Metall.
Slutpris300 SEK

43859
Vaser och skålar, 7 delar, glas, bl.a Eldoluft, Pukeberg och Bergdala.
Slutpris200 SEK

43878
Trädgårdssoffa, metall/plastrotting, 1900-tal.
Slutpris200 SEK

43899
Bengt Edenfalk, glasservis, 21 delar, "Diadem", Skruf Glasbruk.
Slutpris150 SEK

43902
Kniv, stål, vikingmotiv, Eskilstuna.
Slutpris600 SEK

43909
Bernard Buffet, litografi, signerad i trycket.
Slutpris200 SEK

43916
Däckstol, teak, Ashby Garden.
Slutpris200 SEK

43931
Mobiltelefoner, 5 st, Samsung och Doro.
Slutpris150 SEK

43936
Brevpress och vas, glas, Göran Wärff, Kosta/Orrefors, signerade.
Slutpris150 SEK

43943
Lockurna, porslin, Echt Kobalt, Wallendorf.
Slutpris150 SEK

43945
Gunnar Kanevad, ljusstakar, 5 st, bemålat trä.
Slutpris150 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


