Lampor, 2 st samt Wifi Smart Kamera.
43259
Slutpris125 SEK
Laservattenpass med stativ, Do-it.
43297
Slutpris125 SEK
Matbord, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
43310
Slutpris125 SEK
Cirkelsåg och polermaskin, Biltema.
43312
Slutpris125 SEK
Resekoffert, papp/metall, sekelskiftet 18/1900-tal.
43322
Slutpris125 SEK
Dahl Jensen, figurin, tofsmes, porslin, nr 1050.
43333
Slutpris125 SEK
Skål, porslin, Schierholz, Tyskland, 1900-talets mitt.
43334
Slutpris175 SEK
Resekoffert, metall, 1900-talets senare del.
43337
Slutpris125 SEK
Sekretär, teakfanér, 1950/60-tal.
43347
Slutpris125 SEK
Nordens Flora, böcker, 10 st, C.A.M. Lindman, 1975.
43348
Slutpris125 SEK
Ytterfoder, 6 st, med solrosor, keramik, Västtyskland, 1900-tal.
43373
Slutpris100 SEK
Glas, 19 st, Orrefors, bl.a "Street Highball".
43534
Slutpris125 SEK
Anna Ehrner, glas, 2+4 st, "Line", Kosta Boda.
43546
Slutpris125 SEK
Diverse VVS, hjul m.m, ett parti, olika material.
43399
Slutpris125 SEK
Stenbordsdukar, 3 st, textil, 1900-tal.
43404
Slutpris175 SEK
Bord, metall/fanerad masurbjörk, Balzar Beskow, Sthlm, Samtida.
43411
Slutpris100 SEK
Vitrinskåp med belysning, glas/trä, IKEA, 19/2000-tal.
43414
Slutpris150 SEK
Bänk, teakfanér, 1950/60-tal.
43419
Bänk, teakfanér, 1950/60-tal.
Slutpris125 SEK
Hink, plåt, Caltex.
43420
Hink, plåt, Caltex.
Slutpris125 SEK
Sängvärmare och kittel, koppar, 1800/1900-tal.
43426
Slutpris125 SEK
Badrumsinredning, 14 delar, krom, Madeley, Elito.
43432
Slutpris125 SEK
43433
Slutpris125 SEK
Börje Johanson, snurrfåtölj, skinn/rostfritt, Johanson Design, Markaryd.
43459
Slutpris125 SEK
Tv-bänk, trä, samtida.
43462
Tv-bänk, trä, samtida.
Slutpris100 SEK
Fotoramar, 2 st, masurbjörk, Jugend, 1900-talets första hälft.
43467
Slutpris125 SEK
Takfotogenlampa, 3 ljuskällor och 6 levande, mässing/glas, jugendstil, 1900-tal.
43478
Slutpris125 SEK
Skrivbordslampa, metall, Luxo L-1P.
43502
Slutpris125 SEK
Häcksax, elektrisk, Garden.
43504
Häcksax, elektrisk, Garden.
Slutpris125 SEK
Matta, ull, handknuten, orientalisk, Iran.
43508
Slutpris125 SEK
Resegrammofon, dekorativ, Columbia Viva-tonal Grafonola No 112.
43509
Slutpris125 SEK
Mattor, 2 st, handknutna, orientalisk, Pakistan.
43510
Slutpris125 SEK
Parti nysilver, bl.a Nils Johan, delvis obegagnat.
43518
Slutpris125 SEK
Paul Cezanne, efter, oljetryck.
43528
Slutpris100 SEK
Bilmattor, ett parti, Volvo, XC60/XC90, delvis obegagnat.
43554
Slutpris100 SEK
Trimmer, 3 st, elektriska, Black & Decker/Husqvarna/Mini-trim.
43555
Slutpris125 SEK
Kaffeservis, 26 delar, porslin, Victoria, import.
43558
Slutpris350 SEK
Eric Smith, takdekoration, glas/metall, Smith´s Konsthantverk.
43581
Slutpris100 SEK
Eric Smith, bokstöd, glas/metal, Smith´s Konsthantverk.
43584
Slutpris100 SEK
Serietidningar, ett parti, bl.a Tintin, 1950-1980.
43600
Slutpris125 SEK
Stig Lindberg, sparbössor, 2 st, plast, ''Skotten'', Handelsbanken.
43784
Slutpris125 SEK
Opalglasbitar, ett parti.
43808
Opalglasbitar, ett parti.
Slutpris125 SEK
43809
Slutpris100 SEK
Bordslampa och strålkastare, metall/plast, 1900-tal.
43814
Slutpris125 SEK
Blyinfattat glas och glasdelar, ett parti.
43818
Slutpris125 SEK
Hyllor, 2 st, Jysk.
43835
Hyllor, 2 st, Jysk.
Slutpris100 SEK
Ljusstake och bålskålar, 3 delar, glas, bl.a Lars Hellsten, Skruf.
43851
Slutpris100 SEK
Dukar, lakan, m.m, ett parti, bl.a linne.
43855
Slutpris150 SEK
Skål, ljusstakar m.m, 7 delar, glas/mässing, bl.a Ardy Strüwer och Pukeberg.
43858
Slutpris150 SEK