Dessertskålar, 7+6, glas, Kosta och Luminarc.
56990
Slutpris100 SEK
56992
Slutpris100 SEK
Karmstolar, ett par, trä/textil, rokokostil, 1900-tal.
56999
Slutpris100 SEK
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
57000
Slutpris100 SEK
Kaffeservis, 22 delar, porslin, Schönwald, Hackefors, 1900-tal.
57004
Slutpris100 SEK
Björn Ekgren, ''Efter regnet'', litografi nr 151/250, signerad.
57020
Slutpris100 SEK
Folke Gustavsson, ''St.Rådmans.g.'', akvarell, signerad.
57023
Slutpris100 SEK
Matta, rölakan, ull.
57029
Matta, rölakan, ull.
Slutpris100 SEK
Anders Wallin, blandteknik, signerad.
57030
Slutpris100 SEK
Isaac Grünewald, grafiskt blad, signerad i trycket.
57031
Slutpris100 SEK
Dan Nygård, blandteknik, signerad.
57037
Slutpris100 SEK
Stekfat, flintgods, ''Willow'', Staffordshire, England.
57056
Slutpris100 SEK
57048
Slutpris100 SEK
Fönster, 2 st, blyinfattat glas.
57064
Slutpris100 SEK
Bengt "Bean" Andersson, tryck, 2 st, signerade.
57088
Slutpris100 SEK
57094
Slutpris100 SEK
Selar m.m, 7 delar.
57112
Selar m.m, 7 delar.
Slutpris100 SEK
Sadel, läder, med tillbehör.
54804
Sadel, läder, med tillbehör.
Slutpris100 SEK
Urna och fat, keramik bl.a Bitossi, Italien.
57158
Slutpris100 SEK
Ljuslyktor/ljusstakar, 5 delar, metall, Hans-Agne Jakobsson och Pierre Forssell, ''Tulpan'', Skultuna.
57164
Slutpris100 SEK
Stolar, 4 st, trä, Nesto G10, Nässjö.
57196
Slutpris100 SEK
Campingset, 5 delar, Weile.
57244
Campingset, 5 delar, Weile.
Slutpris100 SEK
Kaffe- och teservisdelar, 18 st, porslin, "Regina", Seltmann Wieden, Bavaria.
57267
Slutpris100 SEK
Golvfläktar, 2 st, metall/plast, höj/sänkbara, Malmbergs.
57284
Slutpris100 SEK
Filmisar m.m, ett parti.
57289
Filmisar m.m, ett parti.
Slutpris100 SEK
Frimärken, ett parti, hela världen.
57290
Slutpris100 SEK
Amplar, 2+2 st, metall.
55747
Amplar, 2+2 st, metall.
Slutpris100 SEK
Glasservisdelar, 46 st, olivslipade.
57346
Slutpris100 SEK
Tidningen Rekord , ett parti.
57349
Tidningen Rekord , ett parti.
Slutpris100 SEK
Bricka med huv, trä/metall.
57373
Bricka med huv, trä/metall.
Slutpris100 SEK
Vas, keramik, Arabia, Finland.
57375
Slutpris100 SEK
Kappor, 2 st, fårpäls och sjubb.
57380
Slutpris100 SEK
Fällbord, brun lasyr, "Björnsholm", Ikeas 1700-talsserie.
57384
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Pelargon med självvattnande kruka, plast.
57392
Slutpris100 SEK
Maria Åström, tygtryck, monogramsignerad i trycket.
57415
Slutpris100 SEK
Sidobord, ett par, gulmetall, rökfärgat glas, 1900/2000-tal.
57419
Slutpris100 SEK
Paul Botvid Kihlman, olja på duk, signerad Paul Botvid.
57485
Slutpris100 SEK
Lars Norrman, litografi LIII/C, signerad.
57487
Slutpris100 SEK
Figuriner, 3 st, keramik, bl.a Elsi Bourelius.
57492
Slutpris100 SEK
Likör- och konjaksglas, ett parti.
57528
Slutpris100 SEK
Elverktyg, 7 st, bl.a Black & Decker.
57543
Slutpris100 SEK
Mattor, 4 st, handknutna, ull.
57560
Slutpris100 SEK
Fåtöljer, 3 st, textil, fransar, Klunkestil, 1900-tal.
57561
Slutpris100 SEK
Vaser och assietter, 3+4 st, keramik, bl.a Ekeby.
57583
Slutpris100 SEK
Plåtburkar m.m, 17 delar.
57584
Plåtburkar m.m, 17 delar.
Slutpris100 SEK
Allmoge, 4 delar, trä, 1800/1900-tal.
57593
Slutpris100 SEK
Karin Kärfve, pastell, signerad.
57594
Slutpris100 SEK
Champagneglas, 8 st.
57601
Champagneglas, 8 st.
Slutpris100 SEK