60064
Uniformsbilder, Svenska Försvaret, 10 st, grafiska tryck.
SlutprisInga bud

60231
Ljuslyktor, ett par, metall.
SlutprisInga bud

60304
Golvlampa, metall.
SlutprisInga bud

60414
Vas, keramik, 1950-tal.
SlutprisInga bud

60486
Stånka, trä, märkt 1845.
SlutprisInga bud

60507
Vinglas, 6 st.
SlutprisInga bud

60527
Spegel, ram i trä.
SlutprisInga bud

60534
Skrivbordslampor, 2 st, metall, Belid.
SlutprisInga bud

60645
Litografier, olika konstnärer, signerade och numrerade.
SlutprisInga bud

60700
Sven Jonson, vas, porslin, "Lagun", Gustavsberg.
SlutprisInga bud

60706
Salongsbord, mahogny.
SlutprisInga bud

60713
Trasmattor, 4 st, textil.
SlutprisInga bud

60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
SlutprisInga bud