Golvlampa, 2 ljuskällor, justerbara skärmar,  metall/textil.
60224
Slutpris350 SEK
Littlest Pet Shop, leksaksfigurer, plast, ett parti, Hasbro.
60236
Slutpris550 SEK
Bakformar, ett parti.
60240
Bakformar, ett parti.
Slutpris550 SEK
Matta, Iran, handknuten, ull.
60241
Matta, Iran, handknuten, ull.
Slutpris650 SEK
60242
Slutpris450 SEK
Drängaskåp med glasdörr, avlutad furu, 1900-tal.
43231
Slutpris600 SEK
Väskställ, ett par, fällbara, trä, Vega.
43236
Slutpris500 SEK
Skrivbord med 3 lådor, furu, 1900-tal.
43242
Slutpris350 SEK
Trädgårdsstolar, 4 st, trä, hopfällbara.
43270
Slutpris850 SEK
Dynor till trädgårdsmöbler, 4 st, textil, Jutlandia.
43271
Slutpris500 SEK
Taklampa, 3 ljuskällor, brons/glas, art deco, 1920/30-tal.
43329
Slutpris1 900 SEK
Miniatyrtåg, 3 delar, kristall/guldplätering, Swarovski.
43360
Slutpris400 SEK
Sam Larsson, stolar, ett par, skinn/krom, Dux.
43363
Slutpris600 SEK
Matta, ull, semiantik tekke, Turkmen.
43390
Slutpris550 SEK
Mårten Garbring, "Bohuslän", olja på duk, signerad, daterad -77.
43473
Slutpris750 SEK
Käpp, silver 830/trä, import, hundmotiv, 1900-talets första hälft.
43480
Slutpris950 SEK
Bordsunderrede, ett par, lackerad gjutjärn, 1900-tal.
43494
Slutpris400 SEK
Matta, ull, handknuten, Hamadan, Persien.
43517
Slutpris1 100 SEK
Bokhylla, teakfanér, 1950/60-tal.
43537
Slutpris600 SEK
Segelduk/solsegel, creme white, obegagnad.
43573
Slutpris350 SEK
Trädgårdsredskap, ett parti.
43577
Trädgårdsredskap, ett parti.
Slutpris350 SEK
Armband, silver 830, bismarck, 1974.
43598
Slutpris350 SEK
Värdering500 SEK
Tårtgafflar, 11 st, silver 830, "Princess", 1971.
43610
Slutpris750 SEK
Highballglas, 8 st, "Pippi", Walter Hickman, Kosta Boda.
43782
Slutpris550 SEK
Golvlampa, metall, 1900-talets andra hälft.
43792
Slutpris250 SEK
Musselmalet, vas , porslin, helblond nr 1016, Royal Copenhagen.
43799
Slutpris450 SEK
Dynvar, ett par, textil, allmoge-stil, 1900-talets slut.
43800
Slutpris500 SEK
Musselmalet, skål på fot, porslin, helblond nr 1023, Royal Copenhagen.
43801
Slutpris600 SEK
43813
Slutpris600 SEK
Snapsglas, 14 st, "Kekkerit", Timo Sarpaneva, Iittala.
43894
Slutpris400 SEK
Kolhämtare, koppar/mässing/porslin, 1900-tal.
43895
Slutpris350 SEK
Musselmalet, lykta och fat, 1+2 st, porslin, No.504/1004/55530.
43900
Slutpris450 SEK
Trädgårdsbord, teak, Jutlandia.
43910
Slutpris500 SEK
Ljusstakar och ljuslyktor, 17 delar, glas, bl.a Orrefors.
44037
Slutpris300 SEK
Kompressor, 2.5hk, Race.
44081
Kompressor, 2.5hk, Race.
Slutpris500 SEK
Moccamaster Clubline, kaffebryggare, 10 koppar.
44094
Slutpris450 SEK
Gameboy Advance med 8 spel, Nintendo.
44106
Slutpris550 SEK
Chokladkoppar med fat, 3 delar, samt 2 assietter, porslin, "Antik", Bing & Gröndahl.
44120
Slutpris600 SEK
Serveringsvagn, 2-hyllplan, mässing/glas, 1900-talets andra hälft.
44139
Slutpris300 SEK
Stekhäll, emaljerad stål, Hällmark.
44141
Slutpris450 SEK
Block och talja till segelfartyg, metall/trä.
44193
Slutpris500 SEK
Batteriladdare, mutterdragare och slipmaskin, bl.a Black&Decker.
44196
Slutpris300 SEK
Jacek Mieliwodzki, "I bokskogen", olja på duk, signerad.
44202
Slutpris850 SEK
Pokal, silver 830, 1945.
44224
Pokal, silver 830, 1945.
Slutpris3 300 SEK
Golvlampor, 4 st, LED, metall, IKEA.
44334
Slutpris250 SEK
Herrbetjänt på hjul, trä/metall, 1900-tal.
44336
Slutpris450 SEK
Karaff, keramik, Scheurich, Västtyskland.
44337
Slutpris300 SEK
Ring, 18K guld, vikt: 1,8 gram.
44356
Slutpris900 SEK