Datorskärm, HP Z27n.
50236
Datorskärm, HP Z27n.
Slutpris350 SEK
Karameller, glas, 8 st, Murano, Italien.
50285
Slutpris400 SEK
Bordslampor, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal.
50307
Slutpris450 SEK
Ytterfoder, flintgods, "Stockholm", 1900-tal.
50326
Slutpris350 SEK
Stegpall, metall/trä, 1900-talets andra hälft.
50338
Slutpris400 SEK
Hushållsassistent med tillbehör, Elektrolux Assistent.
50353
Slutpris550 SEK
Isa Quensel, olja på duk, porträtt av Jarl Kulle, monogramsignerad.
50355
Slutpris450 SEK
Kaffe och teservisdelar, 44 st, porslin, 2 olika modeller, Bavaria, Tyskland.
50364
Slutpris650 SEK
Blomsterbord, stringmodell, "Vici", IKEA, 1960-tal.
50379
Slutpris350 SEK
Armbandsur, 3 st, bl.a Citizen.
50409
Slutpris225 SEK
Firma Svenskt Tenn, skål på fot, tenn, Stockholm, 1938.
50434
Slutpris350 SEK
Fågelbur, dekorativ, metall.
50446
Fågelbur, dekorativ, metall.
Slutpris400 SEK
Matbord, valnöt, GDR.
50464
Matbord, valnöt, GDR.
Slutpris300 SEK
Skåp, trä, 4 glashyllor, samtida.
50476
Slutpris450 SEK
Faggin, sportcykel, 25 tum, 14 växlar.
50477
Slutpris400 SEK
Anders Pehrson, bordslampa, metall, ''Bumling'', Ateljé Lyktan, Åhus.
50493
Slutpris450 SEK
Gardinlängder, 2 par, och korg.
50503
Slutpris250 SEK
Bokbinderiutrustning, ett parti, bl.a Edvard Schneidler, Stockholm.
50512
Slutpris650 SEK
Erik Denby, olja på duk, signerad.
50524
Slutpris300 SEK
Bengt Orup, litografi 31/180, signerad.
50527
Slutpris350 SEK
Sättugnsplatta, järn, Sjöbo Bruk, 1800-tal.
50532
Slutpris500 SEK
50546
Slutpris400 SEK
Bang & Olufsen, förstärkare, Beomaster 3000, typ 2402.
50557
Slutpris225 SEK
Meccano byggsats, ett parti.
50614
Meccano byggsats, ett parti.
Slutpris400 SEK
Sven Ramberg, matsked, silver, Lund, 1835, m.m.
50624
Slutpris250 SEK
Vinylskivor, ett parti, bl.a Elvis.
50627
Slutpris400 SEK
Högtalarsystem, SubZero SZS-P8A och P8, Active och Passive Pa Speaker.
50626
Slutpris500 SEK
DVD/Blu-ray filmer och serier, ett parti.
50632
Slutpris300 SEK
Viola Gråsten, pläd, ull, Tidstrand.
50663
Slutpris500 SEK
TV, LG 32LA667V, med fjärrkontroll, bordställ och 2 par 3D-glasögon.
50673
Slutpris300 SEK
Tallrik och assietter, 10 delar, emalj, Studio Steinböck, numrerade.
50679
Slutpris400 SEK
Byst, gips.
50684
Byst, gips.
Slutpris550 SEK
Modelltåg, byggnader, m.m, ett parti, bl.a Märklin.
50704
Slutpris300 SEK
Herrbetjänt, två lådor, betsad trä,  1900-talets senare del.
50703
Slutpris600 SEK
Kamera, Nikon F50, videokamera, Sharp m.m, ett parti.
50722
Slutpris500 SEK
Klädställning, metall, höj/sänkbar, på hjul.
50732
Slutpris600 SEK
Ljuslyktor, 4 st, glas/metall, Smith's Konsthantverk.
50750
Slutpris250 SEK
Torsten Erasmie, litografi 37/190, signerad, daterad 1995.
50778
Slutpris350 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
50788
Hörnskåp, 1800-tal.
Slutpris450 SEK
Oscar Reutersvärd, omöjlig figur, litografi, vagt signerad med blyerts.
50827
Slutpris400 SEK
Gunnar Norrman, "Marsdag", torrnål 12/15, signerad.
50851
Slutpris500 SEK
Nils Wedel, "Ny morgon", etsning, signerad.
50850
Slutpris500 SEK
Vägglampa, mässing/glas, RAF 6060.
50872
Slutpris400 SEK
Taklampa, glas/mässing, 6 ljuspunkter.
50874
Slutpris450 SEK
Mikrovågsugn, Samsung.
50182
Mikrovågsugn, Samsung.
Slutpris350 SEK
Cd-skivor, ett parti.
50888
Cd-skivor, ett parti.
Slutpris225 SEK
Lyrbord, trä, intarsia, 1900-tal
50889
Slutpris500 SEK
Bertil Vallien, vas, glas, "Satellite", Kosta Boda.
50895
Slutpris350 SEK