SV
Kortast tid kvar

61124
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
Aktuellt bud150 SEK

60630
Josef Ekberg, vas, stengods, ''Sgrafitto'', signerad, Gustavsberg, 1917.
Aktuellt bud100 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Startbud100 SEK

60651
Salongsmatta, Tunisien, handknuten, ull.
Aktuellt bud500 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK

61092
Linnedukar m.m, ett parti.
Startbud100 SEK

61096
Hushållsföremål, 7 delar, bl. a Strömshaga.
Startbud100 SEK

61098
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
Startbud100 SEK

60438
Plädar, ett par, ull.
Startbud100 SEK

61103
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
Startbud100 SEK

61107
Handdukar, 11 st, linne.
Startbud100 SEK

61108
Handdukar, 12 st, linne.
Startbud100 SEK

60479
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
Startbud100 SEK
Värdering2 000 SEK

61110
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
Startbud100 SEK

61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Startbud100 SEK

61112
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
Startbud100 SEK

61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
Startbud100 SEK

61114
Handdukar, 11 st, linne.
Startbud100 SEK

61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
Startbud100 SEK

61116
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
Startbud100 SEK

61117
Brödburk, keramik.
Startbud100 SEK

61118
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
Startbud100 SEK

60570
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
Aktuellt bud100 SEK

60563
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
Startbud100 SEK

60565
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
Startbud100 SEK

61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Startbud100 SEK

60406
Rullator, AC873, SeniorSam.
Startbud100 SEK

61125
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
Startbud100 SEK

61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Startbud100 SEK

61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Startbud100 SEK

61128
Kittel, koppar.
Startbud100 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Startbud100 SEK

61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Startbud100 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Startbud100 SEK

61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Startbud100 SEK

61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Startbud100 SEK

61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Startbud100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Startbud100 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Startbud100 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Startbud100 SEK

61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Startbud100 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Startbud100 SEK

61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Startbud100 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud100 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Aktuellt bud100 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Startbud100 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Startbud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


