44331 Hjördis Lindblad, "Incunabula", etsning nr 24/100, signerad, daterad 68.

- Condition:Något gulnad samt små fläckar.
- Dimensions:Rammått: 54,5x52,5 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |