1
2d 7h
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Current bid150 SEK
2d 7h
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Current bid100 SEK
2d 8h
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
60718
Current bid2,000 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
4d 6h
Bendt Lauridsen, olja på duk, signerad.
61376
Current bid100 SEK
4d 6h
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
61378
Current bid100 SEK
4d 6h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Current bid250 SEK
4d 6h
Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
61381
Starting bid100 SEK
4d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C. Lantz.
61383
Current bid150 SEK
4d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G.W. Hill.
61384
Starting bid100 SEK
4d 7h
Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.
61405
Current bid225 SEK
6d 6h
Åke Arenhill, litografi nr 120/500, signerad.
61488
Starting bid100 SEK
6d 7h
Affisch, Gottfried Helnwein, "Boulevard of Broken Dreams".
61521
Current bid100 SEK
6d 7h
Mats Jonasson, konstglas på träplatta, Målerås, monogramsignerad MJ.
61524
Current bid150 SEK
6d 8h
Affisch, Tintin ''L'or Noir'', Hergé, Moulinsart, 2018.
61534
Starting bid100 SEK
9d 8h
Kaj E. Jönsson, trätavla, signerad KEJ, samt träskulptur signerad NG.
61648
Current bid250 SEK
9d 8h
Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.
61668
Current bid125 SEK
9d 9h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad Elert.
61669
Current bid125 SEK
9d 9h
Hans L. Larsen, olja på duk, signerad, daterad 1970.
61671
Starting bid100 SEK
9d 9h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad.
61672
Current bid225 SEK
9d 9h
Tryck, Asien.
60430
Tryck, Asien.
Starting bid100 SEK
9d 9h
60622
Current bid100 SEK
9d 9h
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
60663
Current bid125 SEK
9d 9h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Current bid100 SEK
11d 6h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  285/375, signerad, 1978.
61691
Starting bid100 SEK
11d 6h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  271/375, signerad, 1978.
61692
Starting bid100 SEK
11d 7h
Oidentifierade konstnärer, blomsterstilleben, 2 st, olja på duk, otydligt signerade.
61698
Current bid100 SEK
11d 7h
Eddy Gerhard, olja på duk, signerad.
61699
Starting bid100 SEK
11d 7h
Margareta Nislander, olja på pannå, signerad.
61700
Starting bid100 SEK
11d 7h
Kristina Munklinde, ''Grottfolket V'', linoleumsnitt nr 41/70, signerad.
61701
Starting bid100 SEK
11d 7h
Michel Moskovtchenko, linoleumsnitt nr 8/30, signerad,1970.
61702
Starting bid100 SEK
11d 7h
Jörgen Fogelquist, litografi nr 108/150, signerad.
61703
Starting bid100 SEK
11d 7h
Lars Hofsjö, ''Utsikt från ett palats'', blandteknik, signerad.
61704
Starting bid100 SEK
11d 7h
Oidentifierad konstnär, blyerts, signerad, 1969.
61705
Starting bid100 SEK
11d 7h
Affisch, ''Kivik Art ´19 Ulla Viotti 23 Juni- 1 September'', Kivik Art Centre Österlen Sweden.
61709
Starting bid100 SEK
11d 7h
Affisch, ''Ceramics in architecture, Public art and installation'', Barcelona 2016, Chinese Clay Art, USA.
61710
Starting bid100 SEK
11d 7h
Claes Håkansson, litografi nr 66/250, signerad.
61711
Starting bid100 SEK
11d 7h
Olof Sandahl, ''Flyktväg'', linoleumsnitt nr 11/50, signerad, 1969.
61713
Current bid100 SEK
11d 7h
Lars Hofsjö, blandteknik.
61714
Lars Hofsjö, blandteknik.
Starting bid100 SEK
11d 7h
Viveka Viotti, linoleumsnitt, nr 21/50, signerad.
61718
Starting bid100 SEK
11d 7h
Einar Persson, etsning, signerad.
61719
Starting bid100 SEK
11d 7h
Jens Söndergaard, litografi nr 271/296, signerad.
61721
Starting bid100 SEK
11d 7h
Roj Friberg, litografi nr 29/280, signerad, 1974.
61723
Current bid100 SEK
13d 6h
Torsten Esbjörnsson, litografi nr 4/99, signerad.
61791
Current bid100 SEK
13d 6h
Torsten Esbjörnsson, litografi E.H., signerad.
61792
Current bid100 SEK
13d 6h
Ebbe Sjölin, olja på pannå, 7 st, signerade, 1975.
61803
Starting bid100 SEK
13d 6h
Yvonne Bävman, skulpturer, 4 st, textil.
61805
Current bid125 SEK
13d 7h
Madeleine Pyk, ''Modellen. Hatten Flyger'' tusch och olja papper, signerad.
61854
Current bid600 SEK
13d 8h
Joan Miró, efter tryck, signerad i trycket.
61855
Starting bid100 SEK