44574 Byrå, 4-lådor, teakfanér, 1960-tal.

En låda går inte att stänga.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Höjd: 72 cm. Längd: 60 cm. Bredd: 42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |