1
1d 16h
Stafflier, 5 st, metall.
61205
Stafflier, 5 st, metall.
Current bid650 SEK
1d 16h
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
61214
Current bid225 SEK
1d 16h
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
61215
Current bid100 SEK
1d 16h
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
61228
Current bid100 SEK
1d 16h
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
61238
Current bid225 SEK
1d 17h
61252
Current bid6,800 SEK
4d 16h
61274
Starting bid100 SEK
4d 16h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Starting bid100 SEK
4d 16h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Current bid450 SEK
4d 16h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Current bid225 SEK
4d 16h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Current bid225 SEK
4d 16h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Current bid100 SEK
4d 16h
61293
Current bid500 SEK
4d 16h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Current bid125 SEK
4d 16h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Current bid100 SEK
4d 16h
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
61301
Current bid100 SEK
4d 16h
Karmstol, ek/skinn, jugend.
61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Current bid175 SEK
4d 17h
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61308
Current bid550 SEK
4d 17h
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61309
Current bid700 SEK
4d 17h
61312
Current bid1,700 SEK
4d 17h
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
61315
Current bid500 SEK
4d 17h
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
61316
Current bid175 SEK
4d 17h
Barometer, trä/mässing,  H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
61318
Current bid175 SEK
4d 17h
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61324
Current bid250 SEK
4d 17h
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61326
Current bid1,300 SEK
4d 17h
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61327
Current bid100 SEK
4d 18h
Piedestal, trä.
61347
Piedestal, trä.
Current bid125 SEK
4d 18h
Tamburmajor, trä.
61350
Tamburmajor, trä.
Current bid400 SEK
4d 18h
Blombord, bemålat trä.
61352
Blombord, bemålat trä.
Current bid175 SEK
4d 18h
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Current bid100 SEK
4d 18h
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61356
Current bid100 SEK
4d 18h
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
60467
Starting bid100 SEK
6d 16h
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
61367
Current bid150 SEK
6d 16h
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61369
Current bid250 SEK
6d 16h
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
61370
Current bid300 SEK
6d 16h
Öronlappsfåtölj med fotpall, textil, Turninova.
61391
Current bid100 SEK
6d 16h
61392
Starting bid100 SEK
6d 16h
Marknadsbord, trä.
61395
Marknadsbord, trä.
Current bid100 SEK
6d 16h
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
61397
Starting bid100 SEK
6d 16h
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
61401
Current bid100 SEK
6d 16h
Spegel, kristallglas/teak, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.
61404
Current bid150 SEK
6d 17h
Spegel, bronserad ram, fasettslipat glas.
61407
Starting bid100 SEK
6d 17h
Bobiner/piedestaler, ett par, trä.
61409
Current bid150 SEK
6d 17h
Hylla och skohylla, trä.
61411
Hylla och skohylla, trä.
Starting bid100 SEK
6d 17h
Byrå, 2 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61412
Current bid175 SEK
6d 17h
Tidningsställ, metall.
61415
Tidningsställ, metall.
Current bid100 SEK
6d 17h
Köksö, trä/metall, Stenstorp, IKEA.
61416
Current bid125 SEK
6d 17h
Karmstol, "Alison", med snurrfunktion, samt sidobord, textil/trä/metall.
61418
Current bid225 SEK