Shortest time left
- Furniture & Interior DesignClear filters

61205
Stafflier, 5 st, metall.
Current bid650 SEK

61214
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
Current bid225 SEK

61215
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
Current bid100 SEK

61228
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
Current bid100 SEK

61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Current bid225 SEK

61252
Current bid6,800 SEK

61274
Starting bid100 SEK

61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Starting bid100 SEK

61281
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid450 SEK

61283
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
Current bid225 SEK

61290
Pottskåp, trä.
Current bid225 SEK

61291
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
Current bid100 SEK

61293
Current bid500 SEK

61297
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
Current bid125 SEK

61299
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
Current bid100 SEK

61301
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
Current bid100 SEK

61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Current bid175 SEK

61308
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid550 SEK

61309
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid700 SEK

61312
Current bid1,700 SEK

61315
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
Current bid500 SEK

61316
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
Current bid175 SEK

61318
Barometer, trä/mässing, H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
Current bid175 SEK

61324
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid250 SEK

61326
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid1,300 SEK

61327
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid100 SEK

61347
Piedestal, trä.
Current bid125 SEK

61350
Tamburmajor, trä.
Current bid400 SEK

61352
Blombord, bemålat trä.
Current bid175 SEK

61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Current bid100 SEK

61356
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid100 SEK

60467
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
Starting bid100 SEK

61367
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
Current bid150 SEK

61369
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid250 SEK

61370
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
Current bid300 SEK

61391
Öronlappsfåtölj med fotpall, textil, Turninova.
Current bid100 SEK

61392
Starting bid100 SEK

61395
Marknadsbord, trä.
Current bid100 SEK

61397
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
Starting bid100 SEK

61401
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
Current bid100 SEK

61404
Spegel, kristallglas/teak, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.
Current bid150 SEK

61407
Spegel, bronserad ram, fasettslipat glas.
Starting bid100 SEK

61409
Bobiner/piedestaler, ett par, trä.
Current bid150 SEK

61411
Hylla och skohylla, trä.
Starting bid100 SEK

61412
Byrå, 2 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid175 SEK

61415
Tidningsställ, metall.
Current bid100 SEK

61416
Köksö, trä/metall, Stenstorp, IKEA.
Current bid125 SEK

61418
Karmstol, "Alison", med snurrfunktion, samt sidobord, textil/trä/metall.
Current bid225 SEK