1
20h 09 m
Klädställningar, 2 st, metall.
61043
Aktuellt bud350 SEK
20h 34 m
Månbord, trä.
61060
Månbord, trä.
Aktuellt bud800 SEK
21h 06 m
Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.
61081
Aktuellt bud125 SEK
21h 07 m
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
61082
Aktuellt bud200 SEK
21h 10 m
Ljusstakar, 9 st, glas, Reims, Frankrike.
61084
Startbud100 SEK
21h 40 m
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
60504
Aktuellt bud250 SEK
2d 20h
Telefonhylla, trä/metall.
61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud150 SEK
2d 20h
Vägghylla, trä.
61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud175 SEK
2d 20h
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
61135
Aktuellt bud150 SEK
2d 20h
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
61137
Aktuellt bud125 SEK
2d 20h
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
61138
Aktuellt bud350 SEK
2d 20h
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
61140
Startbud100 SEK
2d 21h
Fåtölj, bok/textil.
61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK
2d 21h
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
61173
Aktuellt bud250 SEK
2d 21h
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
61177
Aktuellt bud125 SEK
2d 21h
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
61178
Aktuellt bud150 SEK
4d 20h
Stafflier, 5 st, metall.
61205
Stafflier, 5 st, metall.
Aktuellt bud450 SEK
4d 20h
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
61214
Aktuellt bud150 SEK
4d 20h
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
61215
Aktuellt bud100 SEK
4d 20h
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
61228
Aktuellt bud100 SEK
4d 21h
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
61238
Aktuellt bud225 SEK
4d 21h
61252
Aktuellt bud4 400 SEK
7d 20h
61274
Startbud100 SEK
7d 20h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK
7d 20h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Aktuellt bud450 SEK
7d 20h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Aktuellt bud225 SEK
7d 20h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK
7d 20h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Aktuellt bud100 SEK
7d 20h
61293
Aktuellt bud500 SEK
7d 20h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Startbud100 SEK
7d 20h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Aktuellt bud100 SEK
7d 20h
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
61301
Aktuellt bud100 SEK
7d 21h
Karmstol, ek/skinn, jugend.
61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud150 SEK
7d 21h
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61308
Aktuellt bud550 SEK
7d 21h
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61309
Aktuellt bud100 SEK
7d 21h
61312
Aktuellt bud1 700 SEK
7d 21h
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
61315
Aktuellt bud500 SEK
7d 21h
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
61316
Aktuellt bud175 SEK
7d 21h
Barometer, trä/mässing,  H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
61318
Aktuellt bud175 SEK
7d 21h
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61324
Aktuellt bud250 SEK
7d 21h
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61326
Aktuellt bud1 300 SEK
7d 21h
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61327
Aktuellt bud100 SEK
7d 22h
Piedestal, trä.
61347
Piedestal, trä.
Startbud100 SEK
7d 22h
Tamburmajor, trä.
61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud150 SEK
7d 22h
Blombord, bemålat trä.
61352
Blombord, bemålat trä.
Aktuellt bud125 SEK
7d 22h
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Aktuellt bud100 SEK
7d 22h
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61356
Aktuellt bud100 SEK
7d 22h
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
60467
Startbud100 SEK