SV
Kortast tid kvar
- Möbler & InredningRensa filter

60982
Tamburmajor med lampa, metall.
Aktuellt bud125 SEK

60995
Byrå, 5 lådor, trä, beslag i mässing, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

60999
Slagbord, 6 lådor, trä.
Aktuellt bud550 SEK

61001
Sängbord, ett par, metall/glas.
Aktuellt bud125 SEK

61003
Hylla, 5 hyllplan, metall/plast.
Aktuellt bud125 SEK

61005
Bordstomme, sten/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61007
Bänk, trä, Hübsch.
Aktuellt bud250 SEK

61009
Bord, sten/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61011
Kyrkbänk, trä.
Aktuellt bud350 SEK

61013
Soffbord, sten.
Aktuellt bud125 SEK

61015
Soffbord, sten/metall.
Startbud100 SEK

61016
Spegel, träram.
Startbud100 SEK

61018
Spegel, förgylld ram.
Aktuellt bud100 SEK

61020
Spegel, träram.
Startbud100 SEK

61021
Spegel, träram.
Aktuellt bud100 SEK

61024
Spegel, förgylld ram.
Aktuellt bud100 SEK

61025
Ramar, 2 st, förgyllt trä.
Aktuellt bud175 SEK

61031
Köksbänkskivor, 3 st, sten.
Aktuellt bud125 SEK

60292
Kista, bemålat trä, metallskodd, märkt 1846.
Aktuellt bud100 SEK

61034
Ramar, ett parti, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61035
Ramar, ett parti, trä.
Startbud100 SEK

61036
Ramar, ett parti, trä/plast.
Aktuellt bud100 SEK

61043
Klädställningar, 2 st, metall.
Aktuellt bud350 SEK

61060
Månbord, trä.
Aktuellt bud400 SEK

61081
Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.
Aktuellt bud100 SEK

61082
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
Aktuellt bud200 SEK

61084
Ljusstakar, 9 st, glas, Reims, Frankrike.
Startbud100 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud125 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud150 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud225 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud125 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud150 SEK

61205
Stafflier, 5 st, metall.
Aktuellt bud300 SEK

61214
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

61215
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

61228
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud200 SEK

61252
Nils Jonsson, "Arild", sideboard, riopalisander, Troeds, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud3 100 SEK

61274
Soffbord, teak, detaljer i mässing, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK

61281
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud175 SEK

61283
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


