- Möbler & InredningRensa filter

61043
Klädställningar, 2 st, metall.
Aktuellt bud350 SEK

61060
Månbord, trä.
Aktuellt bud800 SEK

61081
Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.
Aktuellt bud125 SEK

61082
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
Aktuellt bud200 SEK

61084
Ljusstakar, 9 st, glas, Reims, Frankrike.
Startbud100 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Aktuellt bud250 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud150 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud175 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud150 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud125 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud350 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud250 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud125 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud150 SEK

61205
Stafflier, 5 st, metall.
Aktuellt bud450 SEK

61214
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
Aktuellt bud150 SEK

61215
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

61228
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud225 SEK

61252
Aktuellt bud4 400 SEK

61274
Startbud100 SEK

61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK

61281
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud450 SEK

61283
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
Aktuellt bud225 SEK

61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK

61291
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
Aktuellt bud100 SEK

61293
Aktuellt bud500 SEK

61297
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61299
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61301
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud150 SEK

61308
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud550 SEK

61309
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61312
Aktuellt bud1 700 SEK

61315
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
Aktuellt bud500 SEK

61316
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud175 SEK

61318
Barometer, trä/mässing, H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
Aktuellt bud175 SEK

61324
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud250 SEK

61326
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud1 300 SEK

61327
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61347
Piedestal, trä.
Startbud100 SEK

61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud150 SEK

61352
Blombord, bemålat trä.
Aktuellt bud125 SEK

61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Aktuellt bud100 SEK

61356
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

60467
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
Startbud100 SEK