Kategorier

1
3d 15h
Tamburmajor med lampa, metall.
60982
Tamburmajor med lampa, metall.
Aktuellt bud125 SEK
3d 16h
Byrå, 5 lådor, trä, beslag i mässing, 1900-tal.
60995
Byrå, 5 lådor, trä, beslag i mässing, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Slagbord, 6 lådor, trä.
60999
Slagbord, 6 lådor, trä.
Aktuellt bud550 SEK
3d 16h
Sängbord, ett par, metall/glas.
61001
Sängbord, ett par, metall/glas.
Aktuellt bud125 SEK
3d 16h
Hylla, 5 hyllplan, metall/plast.
61003
Hylla, 5 hyllplan, metall/plast.
Aktuellt bud125 SEK
3d 16h
Bordstomme, sten/metall.
61005
Bordstomme, sten/metall.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Bänk, trä, Hübsch.
61007
Bänk, trä, Hübsch.
Aktuellt bud250 SEK
3d 16h
Bord, sten/metall.
61009
Bord, sten/metall.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Kyrkbänk, trä.
61011
Kyrkbänk, trä.
Aktuellt bud350 SEK
3d 16h
Soffbord, sten.
61013
Soffbord, sten.
Aktuellt bud125 SEK
3d 16h
Soffbord, sten/metall.
61015
Soffbord, sten/metall.
Startbud100 SEK
3d 16h
Spegel, träram.
61016
Spegel, träram.
Startbud100 SEK
3d 16h
Spegel, förgylld ram.
61018
Spegel, förgylld ram.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Spegel, träram.
61020
Spegel, träram.
Startbud100 SEK
3d 16h
Spegel, träram.
61021
Spegel, träram.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Spegel, förgylld ram.
61024
Spegel, förgylld ram.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Ramar, 2 st, förgyllt trä.
61025
Ramar, 2 st, förgyllt trä.
Aktuellt bud175 SEK
3d 16h
Köksbänkskivor, 3 st, sten.
61031
Köksbänkskivor, 3 st, sten.
Aktuellt bud125 SEK
3d 16h
Kista, bemålat trä, metallskodd, märkt 1846.
60292
Kista, bemålat trä, metallskodd, märkt 1846.
Aktuellt bud100 SEK
3d 16h
Ramar, ett parti, trä.
61034
Ramar, ett parti, trä.
Aktuellt bud100 SEK
3d 17h
Ramar, ett parti, trä.
61035
Ramar, ett parti, trä.
Startbud100 SEK
3d 17h
Ramar, ett parti, trä/plast.
61036
Ramar, ett parti, trä/plast.
Aktuellt bud100 SEK
6d 15h
Klädställningar, 2 st, metall.
61043
Klädställningar, 2 st, metall.
Aktuellt bud350 SEK
6d 16h
Månbord, trä.
61060
Månbord, trä.
Aktuellt bud400 SEK
6d 16h
Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.
61081
Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
61082
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
Aktuellt bud200 SEK
6d 16h
Ljusstakar, 9 st, glas, Reims, Frankrike.
61084
Ljusstakar, 9 st, glas, Reims, Frankrike.
Startbud100 SEK
6d 17h
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Telefonhylla, trä/metall.
61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Vägghylla, trä.
61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK
8d 16h
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud125 SEK
8d 16h
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud150 SEK
8d 16h
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
8d 17h
Fåtölj, bok/textil.
61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK
8d 17h
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud225 SEK
8d 17h
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud125 SEK
8d 17h
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud150 SEK
10d 15h
Stafflier, 5 st, metall.
61205
Stafflier, 5 st, metall.
Aktuellt bud300 SEK
10d 16h
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
61214
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK
10d 16h
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
61215
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK
10d 16h
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
61228
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK
10d 16h
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud200 SEK
10d 17h
Nils Jonsson, "Arild", sideboard, riopalisander, Troeds, 1900-talets senare del.
61252
Nils Jonsson, "Arild", sideboard, riopalisander, Troeds, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud3 100 SEK
13d 15h
Soffbord, teak, detaljer i mässing, 1900-talets andra hälft.
61274
Soffbord, teak, detaljer i mässing, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK
13d 16h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK
13d 16h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud175 SEK
13d 16h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.