Kategorier

1
1d 7h
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Aktuellt bud125 SEK
1d 7h
Tamburmajor, metall/plast/sten, samtida.
60478
Tamburmajor, metall/plast/sten, samtida.
Aktuellt bud250 SEK
1d 7h
Matbord med iläggsskivor, teak.
60483
Matbord med iläggsskivor, teak.
Aktuellt bud550 SEK
1d 7h
Tidningsställ, gulmetall, 1900-talets andra hälft.
60485
Tidningsställ, gulmetall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud225 SEK
1d 7h
Barstolar, snurrbara, höj/sänkbara, 4 st, konstläder/metall, VidaXL.
60488
Barstolar, snurrbara, höj/sänkbara, 4 st, konstläder/metall, VidaXL.
Aktuellt bud300 SEK
1d 8h
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Aktuellt bud700 SEK
1d 8h
Hatthyllor, 2 st, trä/metall.
60510
Hatthyllor, 2 st, trä/metall.
Aktuellt bud125 SEK
1d 8h
Skåp med spegel, 4 hyllor och en låda, mahogny.
60516
Skåp med spegel, 4 hyllor och en låda, mahogny.
Aktuellt bud225 SEK
1d 8h
Byrå med spegel, 5 lådor, avlutad furu.
60521
Byrå med spegel, 5 lådor, avlutad furu.
Aktuellt bud100 SEK
1d 8h
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
1d 8h
Spegel, ram i trä.
60527
Spegel, ram i trä.
Startbud100 SEK
1d 8h
Piedestaler, ett par, mahogny.
60529
Piedestaler, ett par, mahogny.
Aktuellt bud300 SEK
1d 8h
Kökssoffa, utdragbar, trä.
60533
Kökssoffa, utdragbar, trä.
Startbud100 SEK
1d 8h
Byrå, 6 lådor, avlutad furu.
60536
Byrå, 6 lådor, avlutad furu.
Aktuellt bud800 SEK
1d 9h
Säng, ställbar, Mio, med fjärrkontroll.
60541
Säng, ställbar, Mio, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud150 SEK
1d 9h
Skänk med spegel, 2 lådor och skåp, avlutad furu.
60547
Skänk med spegel, 2 lådor och skåp, avlutad furu.
Aktuellt bud100 SEK
1d 10h
Vitrinskåp. trä, glas, mässingsdetaljer, rokokostil, 1900-tal.
60578
Vitrinskåp. trä, glas, mässingsdetaljer, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud175 SEK
1d 10h
Stilbyrå, 2 lådor, intarsia, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
60584
Stilbyrå, 2 lådor, intarsia, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud400 SEK
1d 10h
Stilbyrå, 3 lådor, intarisa, stenskiva, rokokostil, 1900-tal.
60587
Stilbyrå, 3 lådor, intarisa, stenskiva, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud300 SEK
4d 7h
Mössbord med låda, furu, 1700/1800-tal.
60598
Mössbord med låda, furu, 1700/1800-tal.
Aktuellt bud1 000 SEK
4d 7h
Sideboard, björk, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1930/40-tal.
60599
Sideboard, björk, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1930/40-tal.
Aktuellt bud350 SEK
4d 7h
Vitrinskåp med 2 lådor, trä/glas, samtida.
60600
Vitrinskåp med 2 lådor, trä/glas, samtida.
Aktuellt bud100 SEK
4d 7h
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Aktuellt bud400 SEK
4d 7h
Skivspelare i skåp, teak.
60602
Skivspelare i skåp, teak.
Aktuellt bud150 SEK
4d 7h
Däckstolar, 2 st, trä, bl.a Deep River Furniture.
60608
Däckstolar, 2 st, trä, bl.a Deep River Furniture.
Aktuellt bud150 SEK
4d 7h
Trädgårdsmöblemang, 5 delar, trä, Jutlandia.
60609
Trädgårdsmöblemang, 5 delar, trä, Jutlandia.
Aktuellt bud125 SEK
4d 7h
Matbord med påhängsskiva, ek.
60616
Matbord med påhängsskiva, ek.
Aktuellt bud100 SEK
4d 7h
Bord med iläggsskiva, skrapad furu.
60617
Bord med iläggsskiva, skrapad furu.
Aktuellt bud450 SEK
4d 8h
Jordglob med belysning, Räth Politiska Jordglob, 1974.
60633
Jordglob med belysning, Räth Politiska Jordglob, 1974.
Aktuellt bud250 SEK
4d 8h
Hylla på hjul, trä.
60635
Hylla på hjul, trä.
Startbud100 SEK
4d 8h
Klocka för vägghängning, gjutjärn.
60646
Klocka för vägghängning, gjutjärn.
Aktuellt bud400 SEK
4d 8h
Koffertar, 3 st, trä/metall/skinn.
60648
Koffertar, 3 st, trä/metall/skinn.
Aktuellt bud300 SEK
4d 8h
Kuddar, ett parti.
60650
Kuddar, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
4d 8h
Tamburmajor, trä.
60655
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud225 SEK
6d 7h
Kaarina Kellomäki, gardinvåder, ett par, ''Keisarin Puutarhassa'', Marimekko, Finland, 1966.
60660
Kaarina Kellomäki, gardinvåder, ett par, ''Keisarin Puutarhassa'', Marimekko, Finland, 1966.
Aktuellt bud125 SEK
6d 8h
Lampbord, 3 lådor, trä, 1900-tal.
60704
Lampbord, 3 lådor, trä, 1900-tal.
Aktuellt bud150 SEK
6d 8h
Salongsbord, mahogny.
60706
Salongsbord, mahogny.
Startbud100 SEK
6d 8h
Slagbord, furu/ek, 1800/1900-tal.
60707
Slagbord, furu/ek, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud1 700 SEK
6d 8h
Snurrfåtölj, ställbar, med fotpall, konstskinn/metall.
60709
Snurrfåtölj, ställbar, med fotpall, konstskinn/metall.
Aktuellt bud100 SEK
6d 8h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Aktuellt bud250 SEK
6d 8h
Pallar, 4 st, hopfällbara, trä/textil.
60717
Pallar, 4 st, hopfällbara, trä/textil.
Aktuellt bud100 SEK
6d 8h
Soffbord, glas/metall, samtida.
60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
Startbud100 SEK
6d 9h
Tamburmajor, gulmetall, Rörmekano, Skånes Fagerhult.
60738
Tamburmajor, gulmetall, Rörmekano, Skånes Fagerhult.
Aktuellt bud100 SEK
6d 9h
Alvar Aalto, vägghyllor, 3 st, björk/björkfaner, Artek, Finland.
60747
Alvar Aalto, vägghyllor, 3 st, björk/björkfaner, Artek, Finland.
Aktuellt bud2 600 SEK
6d 9h
Piedestal, keramik.
60758
Piedestal, keramik.
Aktuellt bud150 SEK
8d 8h
Sängram, metall/trä.
60806
Sängram, metall/trä.
Aktuellt bud150 SEK
8d 8h
Sidobord, metall/sten.
60807
Sidobord, metall/sten.
Aktuellt bud150 SEK
8d 8h
Förvaringsbänk, furu.
60808
Förvaringsbänk, furu.
Aktuellt bud400 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.