- Möbler & InredningRensa filter

60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Aktuellt bud125 SEK

60478
Tamburmajor, metall/plast/sten, samtida.
Aktuellt bud250 SEK

60483
Matbord med iläggsskivor, teak.
Aktuellt bud550 SEK

60485
Tidningsställ, gulmetall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud225 SEK

60488
Barstolar, snurrbara, höj/sänkbara, 4 st, konstläder/metall, VidaXL.
Aktuellt bud300 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Aktuellt bud700 SEK

60510
Hatthyllor, 2 st, trä/metall.
Aktuellt bud125 SEK

60516
Skåp med spegel, 4 hyllor och en låda, mahogny.
Aktuellt bud225 SEK

60521
Byrå med spegel, 5 lådor, avlutad furu.
Aktuellt bud100 SEK

60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

60527
Spegel, ram i trä.
Startbud100 SEK

60529
Piedestaler, ett par, mahogny.
Aktuellt bud300 SEK

60533
Kökssoffa, utdragbar, trä.
Startbud100 SEK

60536
Byrå, 6 lådor, avlutad furu.
Aktuellt bud800 SEK

60541
Säng, ställbar, Mio, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud150 SEK

60547
Skänk med spegel, 2 lådor och skåp, avlutad furu.
Aktuellt bud100 SEK

60578
Vitrinskåp. trä, glas, mässingsdetaljer, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud175 SEK

60584
Stilbyrå, 2 lådor, intarsia, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud400 SEK

60587
Stilbyrå, 3 lådor, intarisa, stenskiva, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud300 SEK

60598
Mössbord med låda, furu, 1700/1800-tal.
Aktuellt bud1 000 SEK

60599
Sideboard, björk, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1930/40-tal.
Aktuellt bud350 SEK

60600
Vitrinskåp med 2 lådor, trä/glas, samtida.
Aktuellt bud100 SEK

60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Aktuellt bud400 SEK

60602
Skivspelare i skåp, teak.
Aktuellt bud150 SEK

60608
Däckstolar, 2 st, trä, bl.a Deep River Furniture.
Aktuellt bud150 SEK

60609
Trädgårdsmöblemang, 5 delar, trä, Jutlandia.
Aktuellt bud125 SEK

60616
Matbord med påhängsskiva, ek.
Aktuellt bud100 SEK

60617
Bord med iläggsskiva, skrapad furu.
Aktuellt bud450 SEK

60633
Jordglob med belysning, Räth Politiska Jordglob, 1974.
Aktuellt bud250 SEK

60635
Hylla på hjul, trä.
Startbud100 SEK

60646
Klocka för vägghängning, gjutjärn.
Aktuellt bud400 SEK

60648
Koffertar, 3 st, trä/metall/skinn.
Aktuellt bud300 SEK

60650
Kuddar, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

60655
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud225 SEK

60660
Kaarina Kellomäki, gardinvåder, ett par, ''Keisarin Puutarhassa'', Marimekko, Finland, 1966.
Aktuellt bud125 SEK

60704
Lampbord, 3 lådor, trä, 1900-tal.
Aktuellt bud150 SEK

60706
Salongsbord, mahogny.
Startbud100 SEK

60707
Slagbord, furu/ek, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud1 700 SEK

60709
Snurrfåtölj, ställbar, med fotpall, konstskinn/metall.
Aktuellt bud100 SEK

60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Aktuellt bud250 SEK

60717
Pallar, 4 st, hopfällbara, trä/textil.
Aktuellt bud100 SEK

60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
Startbud100 SEK

60738
Tamburmajor, gulmetall, Rörmekano, Skånes Fagerhult.
Aktuellt bud100 SEK

60747
Alvar Aalto, vägghyllor, 3 st, björk/björkfaner, Artek, Finland.
Aktuellt bud2 600 SEK

60758
Piedestal, keramik.
Aktuellt bud150 SEK

60806
Sängram, metall/trä.
Aktuellt bud150 SEK

60807
Sidobord, metall/sten.
Aktuellt bud150 SEK

60808
Förvaringsbänk, furu.
Aktuellt bud400 SEK