53151 Piedestaler, 2 st, trä.

- Condition:Bruksskick. Slitage. Fläckar och märken.
- Dimensions:Höjd: 66-91 cm. Diameter: 28-42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |