53695 Stolar, 8 st, ek och skinn, slungade främre ben, 1800/1900-tal.

- Condition:Bruksskick. Slitage, ställvis grövre.
- Dimensions:Bredd: 44 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |