53963 Staffan Håkansson, motiv från Ale stenar, foto tryckt på duk, numrerad 3/10 och signerad a tergo.

Daterad 2019.
- Condition:Tre bucklor i duk, se bilder.
- Dimensions:120x79 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |