54156 Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi nr. 260/375, signerad, daterad 1978.

Oramad.
- Dimensions:Bladmått: 50 x 43 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |