55201 Lilly Hulthén Westergren, ''Gammelgården i Foresta'', olja på duk, monogramsignerad LHW.

- Condition:Duk har lossnat från kilram i nedre kant.
- Dimensions:Rammått: 37x42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |