55646 Rolf Hallengren, olja på duk, 2 st, signerade, daterade 1985/94.

Motiv från Baskemölla.
- Dimensions:Störst rammått: 43 x 62 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |