55647 Rolf Hallengren, olja på pannå/duk, 3 st, signerade, daterade 1985.

Motiv från Baskemölla.
- Dimensions:Störst rammått: 34 x 42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |