55688 Gunna Brandstedt, vaser, 2 st, glas, Pukeberg, signerade, daterade 96/97.

- Condition:Gott skick.
- Dimensions:Högst: 24 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |